| | | |  
Contact alle adressen op een rij

Bijzondere gebeurtenissen

Van de bestuurstafel



WWW ARENDSKERKE.NL




Kantine en sportvelden
Elenbaasstraat 34 b/c
4458AG 's-Heer Arendskerke
Tel. 0113-562313
 
Correspondentie adres (secretariaat)
Peter Wijts
Frank van Borsselenstraat 25
4472 AX 's-H. Hendrikskinderen
Tel. 0113-232407
secretaris@arendskerke.nl

Ledenadministratie
Marco Jansen
Boudewijnstraat 8
4458 BW ’s-H. Arendskerke
Tel. 0113-561957
marjansen@zeelandnet.nl

Wedstrijdsecretaris senioren
Pascal Baijens 06-51877728 pascal.baijens@hotmail.com

Wedstrijdsecretaris jeugd
Thomas van Hese 06-55171719 tommeh84@live.nl

Secretaris jeugdbestuur
Thomas van Hese 06-55171719 tommeh84@live.nl

Consul
Kees van Sabben 0113-563595  

Dagelijks bestuur
Secretaris:
Peter Wijts
secretaris@arendskerke.nl
0113-232407
Voorzitter:
Edwin de Kok
edwindekok@kpnplanet.nl
06-23559592
Penningmeester:
Bram Wissekerke
wissekerke@zeelandnet.nl
0113-216951
     
Commissies
Bouw hof080@zeelandnet.nl
Clubblad yannsinke@zeelandnet.nl
Evenementen mfnagel@zeelandnet.nl
Jeugdbestuur tommeh84@live.nl
Jeugdhome rianve20@gmail.com
Redactie website peter.wijts@live.nl
Sponsor martinc@zeelandnet.nl
wissekerke@zeelandnet.nl

Overig
Vrijwilligersbeleid   rianve20@gmail.com
Lief en leed 06-14284913 secretaris@arendskerke.nl
KNVB meldpunt excessen 06-51506259  
KNVB steunpunten   klik hier

Vertrouwenspersonen
Protocol ongewenst gedrag   Klik hier
Vertrouwenspersonen

Klachtencommissie
Edwin de Kok
Rian van Eennennaam
Ilse
Rob

06-23559592
06-13494060
ilse@arendskerke.nl
rob@arendskerke.nl

edwindekok@kpnplanet.nl
rianve20@gmail.com


Telefoonlijst leiders elftallen - seizoen 2016/2017
1e Leo Goedegebure 0113-562005
06-10300222
goedegebure@kpnplanet.nl
2e Adri de Jonge 0113-563487
06-55854230
jongone@zeelandnet.nl
  Danny de Jonge 06-30880507 danny8646@msn.com
3e Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
  Sebastiaan Verduyn 06-53710148 sverduyn1981@zeelandnet.nl
4e Marcel Beenhakker 0113-562581
06-52376511
maribeen@planet.nl
JO19-1 (A1) Martin Corstanje 06-54984163 mpcorstanje@corstanje.nl
  Danny Marinissen 06-20327470 dannymarinissen195@hotmail.com
JO17-1/2 (B1/B2) André Tange 0113-562380
06-12848412
atange@zeelandnet.nl
  Frank Goedegebure 0113-649744
06-23997758
fgoede@zeelandnet.nl
  Marc Verhaegen 0113-222027
+32475340620
m.verhaegen@online.nl
  Peter van Reenen 06-50560862 petervr1986@gmail.com
  Johnny Stam 06-34340996 johnny.stam@sgs.nl
JO15-1 (C1) Martijn van Sabben 06-10938479 martijn@vsabben.nl
  Hans Bonefaas 0113-561126 hans.bonefaas@gmail.com
JO13-1 (D1) Marco Goedegebure 0113-562328
06-54271010
marco1970@zeelandnet.nl
  Daan Weststrate 0113-563841
06-43788995
a.weststrate@online.nl
  Wiebe Wijga 0113-222229
06-53395023
penwwijga@zeelandnet.nl
JO13-2 (D2) Gerjan de Vos 0113-250174
06-51578002
4472bs4@hetnet.nl
  Stefan van de Velde 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
JO11-1 (E1) Eljo Dooge 06-13116787 eljodooge@hotmail.com
  Marco Jansen 06-42408099 marjansen@zeelandnet.nl
  Ronald Jansen 06-55163848 ariannnejansen@zeelandnet.nl
JO11-2 (E2) Janita Mol 0113-504948
06-10113633
wijmol@hetnet.nl
JO9-1 (F1)

Patrick van Schaik

0113-229882
06-15594082
sck265@gmail.com
JO9-2 (F2) Vicent van Eenennaam 0113-563326
06-10035352
vinnieve73@hotmail.com
  Walter de Kok 06-46307561 walter@afa.nl  
JO9-3 (F3) Jeroen Corstanje 06-40357997 jeroencorstanje@xs4all.nl
JO7-1/2 (M1/M2) Willam Tolhoek 06-21535839 tolhoek@hetnet.nl
  Bertus van Esch 0113-269826
06-43494038
bertusvanesch@live.nl

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie