| | | |  
VVA 3 Seizoen 2016/2017 4e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL



  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

   

Geen foto beschikbaar

Geen info beschikbaar Leider(s)
Teun Stevens
Sebastiaan Verduyn
Trainingstijd(en)
Dinsdag: 19:30-21:00
Donderdag: 19:30-20:45


   

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Apollo'69 2 22 19 1 2 58 112 19 93 0
2 Lewedorpse Boys 2 22 17 3 2 54 89 28 61 0
3 Zaamslag 3 22 14 3 5 45 82 39 43 0
4 Spui 2 22 14 0 8 42 82 59 23 0
5 Borssele 1 22 11 3 8 36 48 46 2 0
6 VV Arendskerke 3 22 10 2 10 32 55 58 -3 0
7 Nieuwland 2 21 9 2 10 29 59 62 -3 0
8 Kapelle 4 22 8 5 9 29 51 55 -4 0
9 FC Axel 3 21 6 2 13 20 44 59 -15 0
10 DwO'15 2 21 5 2 14 17 39 83 -44 0
11 Waarde 2 21 3 0 18 9 22 79 -57 0
12 Tern.Boys 4 22 1 3 18 6 26 122 -96 0





seizoen 2016/2017 speelschema

3e elftal reserve 4e klasse
1 VV Arendskerke 3 14:00
2 Kapelle 4 14:30
3 DwO'15 2 12:45
4 FC Axel 3 14:30
5 Apollo'69 2 15:00
6 Lewedorpse Boys 2 12:30
7 Spui 2 14:30
8 Borssele 1 14:30
9 Tern.Boys 4 14:30
10 Zaamslag 3 12:00
11 Nieuwland 2 14:30
12 Waarde 2 12:30

Schema 12 (11 0f 12 teams) senioren + jeugd B-categorie (hele competitie)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
01-11 10-12 01-08 02-03 01-07 02-11 01-06 02-10 01-05 03-09 01-04 
03-10 02-01 03-06 06-12 05-06 03-05 04-05 05-12 09-02 04-08 02-06 
04-09 07-03 05-09 08-11 08-10 07-08 08-02 06-11 11-03 05-11 11-12 
06-07 11-04 04-02 09-01 12-02 09-12 12-03 03-01 12-04 06-10 08-03 
05-02 08-05 12-07 10-04 04-03 10-01 11-07 07-04 08-06 12-01 10-05 
12-08 09-06 11-10 07-05 11-09 06-04 10-09 09-08 10-07 07-02 09-07 

WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
02-04 01-09 02-12 01-10 02-08 01-03 02-09 01-12 03-08 02-05 01-02 
07-12 04-10 03-04 04-06 03-12 04-07 03-11 02-07 05-10 08-12 03-07 
10-11 05-07 09-11 11-02 07-11 08-09 04-12 09-03 07-09 11-01 04-11 
08-01 03-02 07-01 05-03 09-10 10-02 06-08 08-04 04-01 10-03 05-08 
06-03 12-06 06-05 08-07 06-01 12-05 07-10 11-05 06-02 09-04 06-09 
09-05 11-08 10-08 12-09 05-04 11-06 05-01 10-06 12-11 07-06 12-10 

Speelschema VV Arendskerke 3

Competitie
17/09/2016Kapelle 4VVA 3
24/09/2016VVA 3Apollo'69 2
01/10/2016FC Axel 3VVA 3
08/10/2016VVA 3Lewedorpse Boys 2
15/10/2016Waarde 2VVA 3
22/10/2016VVA 3Nieuwland 2
29/10/2016VVA 3Spui 2
05/11/2016DwO'15 2VVA 3
12/11/2016Tern. Boys 4VVA 3
26/11/2016VVA 3Zaamslag 3
03/12/2016Nieuwland 2VVA 3
10/12/2016VVA 3Borssele 1
04/02/2017Borssele 1VVA 3
11/02/2017VVA 3Kapelle 4
18/02/2017Apollo'69 2VVA 3
11/03/2017VVA 3DwO'15 2
18/03/2017Lewedorpse Boys 2VVA 3
25/03/2017VVA 3FC Axel 3
01/04/2017Spui 2VVA 3
08/04/2017VVA 3Waarde 2
29/04/2017Zaamslag 3VVA 3
06/05/2017VVA 3Tern. Boys 4

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie