| | | |  
VVA 4 Seizoen 2016/2017 5e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

   

Geen foto beschikbaar

Blok, Han
Capello, Wim
Doezelaar, Bouw van
Engelsman, Jaap den
Eversdijk, Ard
Eversdijk, Peter
Geene, Jan
Goedegebure, Marco
Goedegebure, Wim
Kamstra, Peter
Nieuwenhuyze, Johan
Sabben, Martijn van
Tange, Andre
Wedding, Pim
Leider(s):
Marcel Beenhakker


   






seizoen 2017/2018 speelschema

4e elftal reserve 5e klasse
1 VV Arendskerke 4 14:30
2 VCK 5 12:30
3 Spui 4 12:45
4 Nieuwdorp 3 14:30
5 Lewedorpse Boys 3 14:00
6 DwO'15 4 13:00
7 GPC Vlissingen 5 14:30
8 Borssele 2 12:45
9 Apollo'69 4 13:00
10 SSV'65 4 14:30
11 MZVC 3 15:00
12 Wolfaartsdijk 3 15:00

Schema 12 (11 0f 12 teams) senioren + jeugd B-categorie (hele competitie)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
01-11 10-12 01-08 02-03 01-07 02-11 01-06 02-10 01-05 03-09 01-04 
03-10 02-01 03-06 06-12 05-06 03-05 04-05 05-12 09-02 04-08 02-06 
04-09 07-03 05-09 08-11 08-10 07-08 08-02 06-11 11-03 05-11 11-12 
06-07 11-04 04-02 09-01 12-02 09-12 12-03 03-01 12-04 06-10 08-03 
05-02 08-05 12-07 10-04 04-03 10-01 11-07 07-04 08-06 12-01 10-05 
12-08 09-06 11-10 07-05 11-09 06-04 10-09 09-08 10-07 07-02 09-07 

WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
02-04 01-09 02-12 01-10 02-08 01-03 02-09 01-12 03-08 02-05 01-02 
07-12 04-10 03-04 04-06 03-12 04-07 03-11 02-07 05-10 08-12 03-07 
10-11 05-07 09-11 11-02 07-11 08-09 04-12 09-03 07-09 11-01 04-11 
08-01 03-02 07-01 05-03 09-10 10-02 06-08 08-04 04-01 10-03 05-08 
06-03 12-06 06-05 08-07 06-01 12-05 07-10 11-05 06-02 09-04 06-09 
09-05 11-08 10-08 12-09 05-04 11-06 05-01 10-06 12-11 07-06 12-10 

Speelschema VV Arendskerke 4

Competitie
23/09/2017Nieuwdorp 3VV Arendskerke 4
30/09/2017VV Arendskerke 4Tern. Boys 4
07/10/2017VV Arendskerke 4DwO'15 4
14/10/2017Wemeldinge 3VV Arendskerke 4
28/10/2017VV Arendskerke 4SSV'65 4
04/11/2017Yerseke 5VV Arendskerke 4
11/11/2017Waarde 3VV Arendskerke 4
18/11/2017VV Arendskerke 4Hoedekenskerke 2
25/11/2017Apollo'69 4VV Arendskerke 4
02/12/2017VV Arendskerke 4Krabbendijke 4
09/12/2017Luctor H'zand 6VV Arendskerke 4
24/02/2018VV Arendskerke 4Wemeldinge 3
03/03/2018DwO'15 4VV Arendskerke 4
10/03/2018VV Arendskerke 4Yerseke 5
17/03/2018SSV'65 4VV Arendskerke 4
24/03/2018VV Arendskerke 4Apollo'69 4
07/04/2018Tern. Boys 4VV Arendskerke 4
14/04/2018VV Arendskerke 4Nieuwdorp 3
21/04/2018Hoedekenskerke 2VV Arendskerke 4
12/05/2018VV Arendskerke 4Waarde 3
19/05/2018Krabbendijke 4VV Arendskerke 4
26/05/2018VV Arendskerke 4Luctor H'zand 6

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie