| | | |  
VVA JO15-1 (C1) 2006/2007 3e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar/voorjaar

Achter van links naar rechts: Rudi Westdorp (trainer), Job Allemekinders, Luuk Nieuwenhuijze, Jorn van Doezelaar, Christiaan Wijnholds, Rick Westdorp, Christian Tolhoek, Roel de Kok en André Tange (leider/trainer)
Voor van links naar rechts: Eljo Dooge, Tim Verrips, Tim Dekker, Kay vd Berg, Marco Beenhakker, Wouter Haarsma, Pim vd Borgt, Roy Gijzel en Rick Tange (supporter)
Leider(s):
André Tange
Scheidsrechter: Johnny van Wolden
Trainer(s):
André Tange en Rudi Westdorp
Trainingstijd(en):
Maandag 19:00-20:15 uur
Woensdag 19:00-20:15 uur


Voorjaar  

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
's Heer Arendskerke C1
10
8
1
1
25
36
20
2.
Mevo C1
10
8
0
2
24
35
17
3.
Apollo'69 C1
10
7
1
2
22
41
22
4.
Heinkenszand C1
10
7
1
2
22
32
13
5.
Hoedekenskerke SV C1
10
6
1
3
19
36
18
6.
Veere C1
10
4
1
5
13
17
32
7.
De Noormannen C1
10
3
1
6
10
20
34
8.
Bruse Boys C1
10
2
2
6
8
19
29
9.
GPC Vlissingen C1
10
1
3
6
6
22
34
10.
Wemeldinge C1
10
1
2
7
5
24
47
11.
DFS C1
10
1
1
8
4
16
32

    A B C D E F G H I J K
A
's Heer Arendskerke C1
5-2
*
*
4-1
4-4
*
3-2
2-4
*
*
B
Apollo'69 C1
*
3-3
*
5-2
6-0
*
3-1
2-0
5-1
*
C
Bruse Boys C1
1-5
*
*
3-2
3-1
1-3
*
*
1-1
3-4
D
De Noormannen C1
1-2
2-5
2-1
*
*
0-3
*
*
*
4-4
E
DFS C1
*
*
*
1-2
3-2
0-2
*
*
1-4
*
F
GPC Vlissingen C1
*
*
*
2-3
*
4-4
*
*
0-1
5-4
G
Heinkenszand C1
2-3
5-1
*
*
*
*
3-1
0-1
*
6-2
H
Hoedekenskerke SV C1
*
*
3-0
6-2
4-2
2-2
*
*
9-2
*
I
Mevo C1
*
*
5-3
7-2
4-2
4-2
*
0-3
5-0
*
J
Veere C1
1-4
*
*
3-2
*
*
0-4
*
*
4-1
K
Wemeldinge C1
2-4
3-9
*
*
2-2
*
*
1-5
1-5
*


Najaar  

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
's Heer Arendskerke C1
10
10
0
0
30
62
13
2.
Heinkenszand C1
10
9
0
1
27
55
10
3.
Apollo'69 C1
9
6
0
3
18
36
16
4.
GPC Vlissingen C1
9
6
0
3
18
38
27
5.
De Noormannen C1
10
5
1
4
16
26
22
6.
Veere C1
10
5
0
5
15
33
36
7.
Steen C1
5
2
1
2
7
10
16
8.
SSV'65 C1
9
2
1
6
7
17
47
9.
Nieuwdorp C1
10
1
1
8
4
15
34
10.
Kruiningen C1
9
1
0
8
3
13
45
11.
Rillandia C1
9
1
0
8
3
10
49

    A B C D E F G H I J K
A
's Heer Arendskerk C1
*
*
9-1
4-2
*
3-2
*
10 -0
7-0
6-2
B
Apollo'69 C1
3-4
0-1
*
0-5
3-2
*
15-0
*
*
*
C
De Noormannen C1
2-6
*
1-3
*
*
4-1
*
5-0
*
*
D
GPC Vlissingen C1
*
2-6
*
1 -5
*
9-0
*
5-2
*
6-1
E
Heinkenszand C1
*
*
5 -1
*
*
3-1
8-0
9-1
*
10-2
F
Kruiningen C1
1-8
*
0-4
3-5
0-7
*
0-4
*
*
*
G
Nieuwdorp C1
*
0-2
*
*
*
2-4
3-1
*
1-2
2-3
H
Rillandia C1
0-5
*
0-2
0-6
*
*
*
3-4
*
*
I
SSV'65 C1
*
0-4
*
*
*
7-2
3-3
*
*
0-6
J
Steen C1
*
*
4-4
*
0-1
*
*
*
*
*
K
Veere C1
*
2-3
3-2
*
*
5-1
*
6-2
*
3-4



seizoen 2017/2018 speelschema

JO15-1 (C1) 3e klasse
1 SJO FC De Westhoek JO15-1 11:00
2 GPC Vlissingen JO15-2 11:15
3 Wolfaartsdijk JO15-1 11:00
4 SJO Lebo/SVN JO15-1 10:00
5 RCS JO15-2 12:30
6 Walcheren JO15-2 11:15
7 VV Arendskerke JO15-1 11:15
8 Oostkapelle JO15-1G 10:15
9 Kloetinge JO15-3 11:15
10 GPC Vlissingen JO15-1 11:15
11 VCK JO15-2 10:00
12 Zeelandia Middelb. JO15-3 13:00
Schema 12 (11 0f 12 teams)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
1-11 8-1 3-11 1-5 3-5 1-6 6-11 1-7 2-5 10-11 1-10
2-9 7-2 4-10 11-2 7-11 2-3 8-9 2-4 4-11 9-1 2-8
3-10 9-3 5-9 8-3 4-1 8-10 12-1 3-6 6-9 12-2 3-12
4-8 12-4 6-8 9-4 6-2 11-12 10-2 5-10 7-8 7-3 4-7
5-12 11-5 7-12 12-6 12-8 5-4 4-3 9-12 10-12 6-4 5-6
6-7 10-6 2-1 10-7 10-9 9-7 7-5 11-8 3-1 8-5 11-9
WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
11-1 1-8 1-2 2-11 1-3 4-5 1-4 8-11 1-12 9-11 1-9
9-2 2-7 11-3 3-8 5-2 7-9 2-6 7-1 2-10 10-1 2-12
10-3 3-9 10-4 4-9 11-4 6-1 8-12 4-2 3-4 8-2 3-7
8-4 4-12 9-5 6-12 9-6 3-2 9-10 6-3 5-7 12-3 4-6
12-5 5-11 8-6 7-10 8-7 10-8 5-3 10-5 11-6 7-4 5-8
7-6 6-10 12-7 5-1 12-10 12-11 11-7 12-9 9-8 6-5 11-10



Speelschema competitie VV Arendskerke JO15-1 (C1)

23/09/2017VV Arendskerke JO15-1Hansweertse B. JO15-1
30/09/2017 -VV Arendskerke JO15-1
07/10/2017Apollo'69 JO15-1VV Arendskerke JO15-1
14/10/2017VV Arendskerke JO15-1Wolfaartsdijk JO15-1
21/10/2017 Krabbendijke JO15-1 VV Arendskerke JO15-1  
28/10/2017Kapelle JO15-3VV Arendskerke JO15-1
04/11/2017VV Arendskerke JO15-1SSV'65 JO15-2
11/11/2017VV Arendskerke JO15-1Kloetinge JO15-3
18/11/2017 Wemelding JO15-1VV Arendskerke JO15-1
25/11/2017VV Arendskerke JO15-1Rillandia JO15-1
02/12/2017Kruiningen JO15-1VV Arendskerke JO15-1
09/12/2017VV Arendskerke JO15-1 -

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie