| | | |  
VVA JO11-1 (E1) Seizoen 2016/2017 3e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL



  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar


Boaz Burg
Ivar van Eenennaam
Pieter Feijtel
Finn op't Hof
Jimi Jansen
Timo Jansen
Davy Matthijssen
Nick Reijnhout
Koen Tolhoek
Thijs Vermue
Leider(s)
Eljo Dooge
Marco Jansen
Ronald Jansen
Trainer(s)
Eljo Dooge
Trainingstijden
Dinsdag 18:15- 19:15 uur


Voorjaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Vlissingen JO11-2 10 8 0 2 24 38 25 13 0
2 Nieuwland JO11-1 10 7 1 2 22 34 21 13 0
3 VV Arendskerke JO11-1G 10 5 1 4 16 38 28 10 0
4 Jong Ambon JO11-1 10 4 0 6 12 51 44 7 0
5 Kloetinge JO11-4 10 2 2 6 8 40 47 -7 0
6 FC Dauwendaele JO11-2 10 2 0 8 6 30 66 -36 0

Datum Wedstrijd Uitslag
06-05-17 VVA JO11:1G - Jong Ambon JO11-1 5-4
22-04-17 Kloetinge JO11-4 - VVA JO11:1G 1-6
15-04-17 Vlissingen JO11-2 - VVA JO11:1G 6-2
08-04-17 Nieuwland JO11-1 - VVA JO11:1G 2-1
01-04-17 VVA JO11:1G - Vlissingen JO11-2 1-2
25-03-17 VVA JO11:1G - Kloetinge JO11-4 2-2
18-03-17 FC Dauwendaele JO11-2 - VVA JO11:1G 2-8
11-03-17 Jong Ambon JO11-1 - VVA JO11:1G 5-4
18-02-17 VVA JO11:1G - Nieuwland JO11-1 3-2
04-02-17 VVA JO11:1G - FC Dauwendaele JO11-2 6-2
14-01-17 SSV'65 JO11-1 - VVA JO11:1G 3-0
10-12-16 VVA JO11:1G - Domburg JO11-1 2-2
26-11-16 VVA JO11:1G - Heinkenszand JO11-1 2-2
19-11-16 Patrijzen JO11-1 - VVA JO11:1G 4-2
12-11-16 VVA JO11:1G - Veere JO11-1 2-1
05-11-16 Tern.Boys JO11-2G - VVA JO11:1G 3-2
29-10-16 Kloetinge JO11-6 - VVA JO11:1G 0-3
15-10-16 VVA JO11:1G - Patrijzen JO11-1 1-9
01-10-16 Veere JO11-1 - VVA JO11:1G 0-6
24-09-16 VVA JO11:1G - Tern.Boys JO11-2G 5-5
15-09-16 Heinkenszand JO11-1 - VVA JO11:1G 6-3
10-09-16 SSV'65 JO11-2G - VVA JO11:1G 0-9
03-09-16 VVA JO11:1G - Goes JO11-1 4-2



Najaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Heinkenszand JO11-1 8 6 1 1 19 36 18 18 0
2 Tern.Boys JO11-2G 8 4 2 2 14 27 25 2 0
3 Patrijzen JO11-1 8 3 2 3 11 36 26 10 0
4 VV Arendskerke JO11-1G 8 2 2 4 8 23 30 -7 0
5 Veere JO11-1 8 1 1 6 4 14 37 -23 0

Datum Wedstrijd Uitslag
10-12-16 VVA JO11:1G - Domburg JO11-1 2-2
26-11-16 VVA JO11:1G - Heinkenszand JO11-1 2-2
19-11-16 Patrijzen JO11-1 - VVA JO11:1G 4-2
12-11-16 VVA JO11:1G - Veere JO11-1 2-1
05-11-16 Tern.Boys JO11-2G - VVA JO11:1G 3-2
15-10-16 VVA JO11:1G - Patrijzen JO11-1 1-9
01-10-16 Veere JO11-1 - VVA JO11:1G 0-6
24-09-16 VVA JO11:1G - Tern.Boys JO11-2G 5-5
15-09-16 Heinkenszand JO11-1 - VVA JO11:1G 6-3


seizoen 2016/2017 speelschema

JO11-1G (E1) - voorjaar 3e klasse
1 Nieuwland JO11-1 10:15
2 Vlissingen JO11-2 9:45
3 VV Arendskerke JO11-1G 9:30
4 FC Dauwendaele JO11-2 9:30
5 Jong Ambon JO11-1 10:00
6 Kloetinge JO11-4 8:45

Schema 6 (5 0f 6 teams)

WD 1
WD 2
WD3
WD4
WD5
WD6
1-6
4-2
1-4
2-6
1-2
return
2-5
5-1
2-3
3-1
5-3
WD 1
3-4
6-3
5-6
4-5
6-4
enz.

Speelschema competitie VV Arendskerke JO11-1 (E1)

21/01/2017VV Arendskerke JO11-1GFC Dauwendaele JO11-2
28/01/2017Kloetinge JO11-4VV Arendskerke JO11-1G
11/02/2017Vlissingen JO11-2VV Arendskerke JO11-1G
18/02/2017VV Arendskerke JO11-1GNieuwland JO11-1
11/03/2017Jong Ambon JO11-1VV Arendskerke JO11-1G
18/03/2017FC Dauwendaele JO11-2VV Arendskerke JO11-1G
25/03/2017VV Arendskerke JO11-1GKloetinge JO11-4
01/04/2017VV Arendskerke JO11-1GVlissingen JO11-2
08/04/2017Nieuwland JO11-1VV Arendskerke JO11-1G
06/05/2017VV Arendskerke JO11-1GJong Ambon JO11-1

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie