HeaderSectionExtra
  | | | |  
VVA F2 2003/2004

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL



voorjaar  




Voor van links naar rechts: Jarno Fierloos (*), Julian Bramhill, David Korstanje, Nico Wijts en Jasper Westplate
Achter van links naar rechts: vader Frank en zoon Goedegebure (leider/trainer), Jeroen van Iwaarden, Danny op 't Hof, Dennis Goedegebure en William Korstanje
Niet op foto: Mees vd Borgt (*)

(*) om de week speelt Mees of Jarno mee met F4
Leider: William Korstanje
Training: iedereen heeft dezelfde trainingstijden en trainer als tijdens de najaarscompetitie

voorjaar 3e klasse Uitslagen en stand

  Elftal  
G
W
G
V
P
DPV
DPT
1
Colijnspl. Boys F1
C
9
8
0
1
24
47
14
2
Hoedekenskerke F1
A
10
6
2
2
20
30
11
3
Luctor'88 F4
E
10
6
1
3
19
37
22
4
Kloetinge F3
F
9
5
0
4
15
33
25
5
Wemeldinge F2
D
10
2
1
7
7
22
40
6
Heer Arendskerke F2
B
10
0
0
10
0
8
65

  A B C D E F
A
x
5-0
1-0
3-0
2-0
4-1
B
0-10
x
0-5
0-7
2-10
1-9
C
4-3
4-2
x
9-4
6-1
*
D
1-1
4-1
0-4
x
1-3
2-4
E
1-1
8-2
0-4
9-1
x
2-1
F
4-0
3-0
3-11
6-2
2-3
x

najaar mini-pupillen  




Aangezien er tussen de verschillende mini-teams nog al eens gewisseld werd, geen teamfoto maar alle mini-stars van Arendskerke.

Van boven van links naar rechts: Frank Goedegebure (trainer/leider), Alex Traas, Danny op 't Hof, Nico Wijts, Raoul Dees, Mees v/d Borgt, Marc Tange, Dennis goedegebure, Jasper Westplate, Mees Muskens, Joop Westplate (trainer) en Olga Huissoon.
Van onder van links naar rechts: Jarno Fierloos, Tessa Wartena, Robin Goedegebure, Ard Verhage en David Korstanje.
Leider: Frank Goedegebure
Trainer:
Frank Goedegebure en Joop Westplate
Trainingstijden:
woensdag 17.00-18.00 uur

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie