| | | |  
VVA JO9-2 (F2) 2005/2006 3e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar/voorjaar

Achter van links naar rechts: Wim Goedegebure (leider/trainer), Kenzie vd Berg, Olga Huisson, Tom van Kleunen, Dejan Goedegebure, David Sudaryat, Ard Verhage, Robin Goedegebure en Joep Corstanje
Niet op de foto: Martin Corstanje (leider)
Leider(s):
Wim Goedegebure en Martin Corstanje
Trainer(s):
Wim Goedegebure
Trainingstijd(en):
Woensdag 17:00-18:00 uur


Voorjaar  

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Patrijzen F2
10
7
1
2
22
37
26
2.
Kwadendamme F1
10
7
0
3
21
49
35
3.
Wemeldinge F2
10
5
1
4
16
47
37
4.
Krabbendijke F2
10
4
1
5
13
27
36
5.
's Heer Arendskerke F2
10
3
2
5
11
40
43
6.
Lewedorpse Boys F1
10
1
1
8
4
34
57

   
A
B
C
D
E
F
A Heer Arendskerk F2
4-4
1 -7
7-4
4-4
8 -1
B Krabbendijke F2
2-1
4-2
3-1
1-2
2-10
C Kwadendamme F1
3 -7
4-3
7 -3
5-0
3-6
D Lewedorpse Boys F1
7-2
1-5
5 -7
4-6
4 -4
E Patrijzen F2
6-5
6-1
1-2
6-3
4-1
F Wemeldinge F2
5 -1
5-2
5-9
10 -2
0-2



Najaar  

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Lewedorpse Boys F2
10
8
1
1
25
62
30
2.
Kwadendamme F1
10
7
1
2
22
68
34
3.
's Heer Arendskerke F2
10
7
0
3
21
62
40
4.
Wolfaartsdijk F1
10
4
0
6
12
39
49
5.
Luctor'88 F2
10
2
0
8
6
19
60
6.
Apollo'69 F2
10
1
0
9
3
25
62

   
A
B
C
D
E
F
A Apollo'69 F2
7-5
2-5
4-7
2 -4
3-6
B Heer Arendskerk F2
6-3
7-6
7-2
5-0
8-4
C Kwadendamme F1
6-2
7-3
6-6
8-2
6-5
D Lewedorpse Boys F2
9-0
7-4
5-4
6-0
7-3
E Luctor'88 F2
11-0
1-7
0-10
1-10
0-5
F Wolfaartsdijk F1
3-2
3-10
2-10
1-3
7-0



seizoen 2016/2017 speelschema

JO9-2 (F2) - voorjaar 5e klasse
1 Kapelle JO9-5 8:30
2 Wolfaartsdijk JO9-2 10:00
3 SJO Lebo/SVN JO9-2 10:00
4 Apollo’69 JO9-2G 8:30
5 VV Arendskerke JO9-2 9:30
6 Kloetinge JO9-4 8:45

Schema 8 (7 0f 8 teams)

WD 1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
1-8
5-3
1-6
4-2
1-4
2-8
1-2
Return
2-7
6-2
2-5
5-1
2-3
3-1
6-4
WD1
3-6
7-1
3-4
6-7
6-8
4-7
7-3
enz.
4-5
8-4
7-8
8-3
7-5
5-6
8-5


Speelschema competitie VV Arendskerke JO9-2 (F2)

21/01/2017Wolfaartsdijk JO9-2VV Arendskerke JO7-1G
28/01/2017VV Arendskerke JO7-1GKapelle JO9-5
11/02/2017VV Arendskerke JO7-1GKloetinge JO9-4
18/02/2017Apollo'69 JO9-2GVV Arendskerke JO7-1G
11/03/2017VV Arendskerke JO7-1GSJO Lebo/SVN JO9-2
18/03/2017VV Arendskerke JO7-1GWolfaartsdijk JO9-2
25/03/2017Kapelle JO9-5VV Arendskerke JO7-1G
01/04/2017Kloetinge JO9-4VV Arendskerke JO7-1G
08/04/2017VV Arendskerke JO7-1GApollo'69 JO9-2G
06/05/2017SJO Lebo/SVN JO9-2VV Arendskerke JO7-1G

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie