| | | |  
Startpagina

Klik op het betreffende team (rechts op de pagina) om daar rechtstreeks naar toe te gaan. Onder de verschillende tabbladen zijn alle elftalgegevens terug te vinden. Per elftal is het mogelijk om terug te gaan in de geschiedenis vanaf het seizoen 2001/2002. Klik hiervoor op de desbetreffende elftalpagina op een seizoen aan de rechterkant van het scherm.

Bijzondere gebeurtenissen

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen



WWW ARENDSKERKE.NL



KNVB Categorieën

Onder categorie A vallen:
• Mannen veld standaard t/m 7e klasse
• Mannen veld t/m res 3e klasse
• Vrouwen t/m 2e klasse
• A-B-C junioren t/m 1e klasse
• D pupillen top en hfd klasse
Categorie B is het overige voetbal

Telefoonlijst leiders elftallen - seizoen 2016/2017
1e Leo Goedegebure 0113-562005
06-10300222
goedegebure@kpnplanet.nl
2e Adri de Jonge 0113-563487
06-55854230
jongone@zeelandnet.nl
  Danny de Jonge 06-30880507 danny8646@msn.com
3e Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
  Sebastiaan Verduyn 06-53710148 sverduyn1981@zeelandnet.nl
4e Marcel Beenhakker 0113-562581
06-52376511
maribeen@planet.nl
JO19-1 (A1) Martin Corstanje 06-54984163 mpcorstanje@corstanje.nl
  Danny Marinissen 06-20327470 dannymarinissen195@hotmail.com
JO17-1/2 (B1/B2) André Tange 0113-562380
06-12848412
atange@zeelandnet.nl
  Frank Goedegebure 0113-649744
06-23997758
fgoede@zeelandnet.nl
  Marc Verhaegen 0113-222027
+32475340620
m.verhaegen@online.nl
  Peter van Reenen 06-50560862 petervr1986@gmail.com
  Johnny Stam 06-34340996 johnny.stam@sgs.nl
JO15-1 (C1) Martijn van Sabben 06-10938479 martijn@vsabben.nl
  Hans Bonefaas 0113-561126 hans.bonefaas@gmail.com
JO13-1 (D1) Marco Goedegebure 0113-562328
06-54271010
marco1970@zeelandnet.nl
  Daan Weststrate 0113-563841
06-43788995
a.weststrate@online.nl
  Wiebe Wijga 0113-222229
06-53395023
penwwijga@zeelandnet.nl
JO13-2 (D2) Gerjan de Vos 0113-250174
06-51578002
4472bs4@hetnet.nl
  Stefan van de Velde 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
JO11-1 (E1) Eljo Dooge 06-13116787 eljodooge@hotmail.com
  Marco Jansen 06-42408099 marjansen@zeelandnet.nl
  Ronald Jansen 06-55163848 ariannnejansen@zeelandnet.nl
JO11-2 (E2) Janita Mol 0113-504948
06-10113633
wijmol@hetnet.nl
JO9-1 (F1)

Patrick van Schaik

0113-229882
06-15594082
sck265@gmail.com
JO9-2 (F2) Vicent van Eenennaam 0113-563326
06-10035352
vinnieve73@hotmail.com
  Walter de Kok 06-46307561 walter@afa.nl  
JO9-3 (F3) Jeroen Corstanje 06-40357997 jeroencorstanje@xs4all.nl
JO7-1/2 (M1/M2) Willam Tolhoek 06-21535839 tolhoek@hetnet.nl
  Bertus van Esch 0113-269826
06-43494038
bertusvanesch@live.nl
Laatste nieuws
Wedstrijdverslagen
Agenda

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie