| | | |  
KNVB Eindstanden competities per team

Op deze pagina kunt u per team alle eindstanden vinden van de competities vanaf het seizoen 2009/2010. Deze staan ook per elftal op de elftalpagina's inclusief alle uitslagen. Verder is er een overzichtslijst van de eindstanden per seizoen. Klik hier

  • 1e
  • 2e
  • 3e
  • 4e
  • A1
  • B1
  • B2
  • C1
  • C2
  • D1
  • D2
  • D3
  • E1
  • E2
  • E3
  • E4
  • F1
  • F2
  • F3
2015/2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Serooskerke 1 26 21 2 3 65 65 14 51 0
2 Yerseke 1 26 20 4 2 64 80 32 48 0
3 Arnemuiden 1 26 16 2 8 50 71 31 40 0
4 Walcheren 1 26 15 4 7 49 70 43 27 0
5 Krabbendijke 1 26 15 3 8 48 67 40 27 0
6 Kapelle 1 26 12 3 11 39 56 45 11 0
7 Jong Ambon 1 26 11 3 12 36 50 50 0 0
8 VV Arendskerke 1 26 9 7 10 34 54 55 -1 0
9 VCK 1 26 10 4 12 34 50 54 -4 0
10 Kruiningen 1 26 8 8 10 32 31 45 -14 0
11 Veere 1 26 8 5 13 29 37 53 -16 0
12 Domburg 1 26 5 2 19 17 32 69 -37 0
13 MZVC 1 26 5 1 20 16 28 84 -56 0
14 Nieuwland 1 26 2 2 22 8 18 94 -76 0

2014/2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 FC Axel 1 26 23 2 1 71 94 21 73 0
2 Nieuwdorp 1 26 19 4 3 61 93 34 59 0
3 Serooskerke 1 26 15 7 4 52 50 25 25 0
4 Walcheren 1 26 15 4 7 49 84 61 23 0
5 Yerseke 1 26 14 2 10 44 60 38 22 0
6 VCK 1 26 11 4 11 37 51 46 5 0
7 Kapelle 1 26 10 7 9 37 42 54 -12 0
8 Domburg 1 26 10 5 11 35 47 54 -7 0
9 VV Arendskerke 1 26 10 4 12 34 42 46 -4 0
10 Veere 1 26 9 5 12 32 51 69 -18 0
11 Nieuwland 1 26 8 3 15 27 40 63 -23 0
12 MZVC 1 26 5 6 15 21 37 62 -25 0
13 De Noormannen 1 26 3 3 20 12 30 83 -53 0
14 Wemeldinge 1 26 1 2 23 5 32 97 -65 0

2013/2014

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 ZSC'62 1 26 19 2 5 59 78 35 43 0
2 VV Arendskerke 1 26 18 2 6 56 81 30 51 0
3 SKNWK 1 26 18 1 7 55 76 46 30 0
4 Vlissingen 1 26 14 8 4 50 55 31 24 0
5 Lewedorpse Boys 1 26 15 3 8 48 62 35 27 0
6 Bevelanders 1 26 14 6 6 48 46 33 13 0
7 Colijnspl. Boys 1 26 13 5 8 44 75 37 38 0
8 Hoedekenskerke 1 26 11 2 13 35 54 54 0 0
9 Apollo'69 1 26 11 2 13 35 45 51 -6 0
10 Wolfaartsdijk 1 26 10 4 12 34 46 66 -20 0
11 Waarde 1 26 9 5 12 32 49 52 -3 0
12 WIK'57 1 26 6 0 20 18 23 84 -61 0
13 SVD 1 26 2 0 24 6 25 88 -63 0
14 Borssele 1 26 0 4 22 4 17 90 -73 0
In de nacompetitie won Arendskerke 2x van Heinkensand, versloeg (na strafschoppen) RKVV DIA en promoveerde naar de 3e klasse.

2012/2013

# Team-3e klasse A GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 De Meeuwen 1 22 18 3 1 57 59 14 45 0
2 Nieuwdorp 1 22 15 4 3 49 72 26 46 0
3 AZVV 1 22 12 2 8 38 40 31 9 0
4 MZVC 1 22 10 5 7 35 45 41 4 0
5 Nieuwland 1 22 9 5 8 32 46 41 5 0
6 Kapelle 1 22 8 5 9 29 43 41 2 0
7 Domburg 1 22 6 7 9 25 25 33 -8 0
8 DFS 1 22 6 5 11 23 39 52 -13 0
9 De Noormannen 1 22 5 8 9 23 34 54 -20 0
10 Spui 1 22 5 7 10 22 31 48 -17 0
11 VV Arendskerke 1 22 5 6 11 21 40 47 -7 0
12 Apollo'69 1 22 3 3 16 12 31 77 -46 0
In de nacompetitie speelde Arendskerke gelijk tegen Waarde (1-1) en ONI (4-4) en degradeerde naar de 4e klasse.

2011/2012

# Team-3e klasse A GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Oostkapelle 1 22 14 7 1 49 58 19 39 0
2 De Meeuwen 1 22 13 8 1 47 50 19 31 0
3 VCK 22 13 7 2 46 53 26 27 0
4 Heinkenszand 1 22 13 3 6 42 46 31 15 0
5 AZVV 1 22 12 4 6 40 54 28 26 0
6 De Noormannen 1 22 8 6 8 30 55 56 -1 0
7 Domburg 1 22 7 6 9 27 30 35 -5 0
8 VV Arendskerke 1 22 7 5 10 26 40 38 2 0
9 Nieuwland 1 22 5 4 13 19 25 50 -25 0
10 Veere 1 22 4 5 13 17 27 43 -16 0
11 Bevelanders 1 22 3 3 16 12 24 64 -40 0
12 Hoedekenskerke 1 22 2 4 16 10 19 72 -53 0

2010/2011

# Team-4e klasse A G W GL V P DPV DPT PM
1 Hoedekenskerke 1 22 17 2 3 53 74 27 0
2 Wemeldinge 1 22 16 4 2 52 67 22 0
3 VV Arendskerke 1 22 14 5 3 47 57 31 0
4 Bevelanders 1 22 14 4 4 46 52 28 0
5 ZSC'62 1 22 12 3 7 39 56 36 0
6 Wolfaartsdijk 1 22 11 1 10 34 55 41 0
7 Borssele 1 22 10 3 9 33 43 30 0
8 Apollo'69 1 22 8 1 13 25 46 53 0
9 MZVC 1 22 5 6 11 21 31 40 0
10 Waarde 1 22 4 1 17 13 32 94 0
11 SVD 1 22 4 0 18 12 26 66 0
12 Cadzand 1 22 0 4 18 4 25 96 0

In de nacompetitie werd de eerste wedstrijd met 0-1 gewonnen van Kruiningen. Nadat Kruiningen-Spui eindigde in 1-1 was een gelijkspel voor Arendskerke in de tweede wedstrijd genoeg om te promoveren. Op Hemelvaart werd er met 2-0 gewonnen van Spui en hierdoor komt Arendskerke in het seizoen 2011/2012 uit in de 3e klasse.

2009/2010

# Team-4e klasse A G W GL V P DPV DPT PM
1 Heinkenszand 1 26 23 0 3 69 99 24 0
2 Domburg 1 26 16 4 6 52 76 37 0
3 Nieuwland 1 26 16 4 6 52 65 31 0
4 VV Arendskerke 1 26 16 1 9 49 71 50 0
5 Wolfaartsdijk 1 26 15 1 10 46 79 47 0
6 Hoedekenskerke 1 26 14 4 8 46 55 42 0
7 Wemeldinge 1 26 14 3 9 45 80 57 0
8 Borssele 1 26 11 5 10 38 43 42 0
9 Bevelanders 1 26 10 3 13 33 55 51 0
10 ZSC'62 1 26 10 3 13 33 51 72 0
11 MZVC 1 26 6 9 11 27 40 52 0
12 Apollo'69 1 26 4 4 18 16 38 109 0
13 SVD 1 26 2 3 21 9 22 98 0
14 Cadzand 1 26 2 2 22 8 30 92 0
2015/2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke 2 22 18 1 3 55 88 23 65 0
2 RCS 2 22 16 1 5 49 80 37 43 0
3 Yerseke 2 22 15 2 5 47 94 28 66 0
4 FC Dauwendaele 3 22 15 1 6 46 85 49 36 0
5 Duiveland 2 22 13 2 7 41 64 39 25 0
6 Kloetinge 4 22 11 3 8 36 58 46 12 0
7 SKNWK 2 22 10 3 9 33 39 55 -16 0
8 Bevelanders 2 22 6 4 12 22 39 72 -33 0
9 Heinkenszand 3 22 6 1 15 19 31 77 -46 0
10 MZC'11 3 22 6 0 16 18 52 78 -26 0
11 Colijnspl. Boys 2 22 2 3 17 9 31 107 -76 0
12 Lewedorpse Boys 2 22 2 3 17 6 25 75 -50 3

2014/2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Tern.Boys 3 22 15 5 2 50 77 30 47 0
2 Kloetinge 5 22 16 1 5 49 101 46 55 0
3 VV Arendskerke 2 22 15 2 5 47 75 30 45 0
4 Kruiningen 2 22 13 3 6 42 70 39 31 0
5 Krabbendijke 2 22 11 2 9 32 51 32 19 3
6 Heinkenszand 3 21 9 4 8 28 63 52 11 3
7 SKNWK 2 22 6 8 8 26 54 45 9 0
8 Lewedorpse Boys 2 22 6 5 11 23 42 72 -30 0
9 FC Dauwendaele 4 21 6 3 12 21 46 65 -19 0
10 Colijnspl. Boys 2 22 6 3 13 21 38 62 -24 0
11 Zaamslag 3 22 8 2 12 20 52 64 -12 6
12 Spui 2 22 1 0 21 0 24 156 -132 3

2013/2014

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Yerseke 2 22 17 3 2 53 90 29 61 1
2 VV Arendskerke 2 22 15 5 2 50 66 29 37 0
3 FC Dauwendaele 4 22 16 2 4 49 95 45 50 1
4 Kloetinge 5 22 14 3 5 45 87 46 41 0
5 Nieuwdorp 2 22 13 2 7 41 75 49 26 0
6 Bevelanders 2 22 9 2 11 29 46 59 -13 0
7 Kruiningen 2 22 7 2 13 23 39 62 -23 0
8 Lewedorpse Boys 2 22 7 1 14 22 43 61 -18 0
9 Colijnspl. Boys 2 22 6 4 12 22 40 72 -32 0
10 SKNWK 2 22 6 2 14 20 44 88 -44 0
11 Nieuwland 2 22 4 5 13 17 34 71 -37 0
12 ZSC'62 2 22 1 3 18 6 39 87 -48 0

2012/2013

# Team-reserve 3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Duiveland 2 22 19 2 1 59 89 19 70 0
2 Heinkenszand 3 22 13 1 8 40 65 54 11 0
3 Yerseke 2 22 10 6 6 36 50 37 13 0
4 Kruiningen 2 22 10 3 9 33 49 41 8 0
5 FC Dauwendaele 4 22 9 3 10 30 80 75 5 0
6 Kloetinge 4 22 9 5 8 29 56 60 -4 3
7 VV Arendskerke 2 22 7 8 7 29 42 47 -5 0
8 ZSC'62 2 22 5 7 10 22 55 73 -18 0
9 Lewedorpse Boys 2 22 5 7 10 22 32 51 -19 0
10 SKNWK 2 22 6 3 13 21 57 70 -13 0
11 Apollo'69 2 22 8 2 12 20 44 70 -26 6
12 Wolfaartsdijk 2 22 4 7 11 19 40 62 -22 0

2011/2012

# Team-reserve 3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 MZC'11 2 20 15 1 4 46 53 25 28 0
2 Duiveland 2 20 13 5 2 44 59 28 31 0
3 Heinkenszand 3 20 13 2 5 41 66 42 24 0
4 Bevelanders 2 20 10 2 8 32 43 46 -3 0
5 Yerseke 2 20 10 1 9 31 44 38 6 0
6 SKNWK 2 20 9 1 10 28 43 46 -3 0
7 Kloetinge 4 20 7 4 9 25 49 61 -12 0
8 FC Dauwendaele 4 20 7 1 12 22 46 62 -16 0
9 VV Arendskerke 2 20 6 3 11 21 41 60 -19 0
10 Kruiningen 2 20 5 2 13 17 30 44 -14 0
11 DFS 2 20 2 4 14 10 28 50 -22 0

2010/2011

# Team-reserve 3e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 ZSC'62 2 22 14 6 2 48 64 26 0
2 Kloetinge 4 22 15 2 5 47 76 33 0
3 Yerseke 2 22 14 5 3 47 60 19 0
4 Duiveland 2 22 10 7 5 37 62 36 0
5 SKNWK 2 22 10 8 4 35 58 38 3
6 VV Arendskerke 2 22 10 3 9 33 60 39 0
7 Kruiningen 2 22 8 7 7 31 41 26 0
8 DFS 2 22 8 4 10 28 51 64 0
9 Krabbendijke 2 22 5 4 13 19 41 63 0
10 SPS 2 22 5 4 13 19 35 77 0
11 SSV'65 3 22 3 5 14 14 27 81 0
12 Kapelle 3 22 0 5 17 5 15 88 0

2009/2010

# Team-reserve 3e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Apollo'69 2 22 15 2 5 44 85 60 3
2 Duiveland 2 22 13 4 5 43 70 37 0
3 SKNWK 2 22 14 1 7 43 58 47 0
4 Kruiningen 2 22 13 3 6 42 54 35 0
5 Kloetinge 4 21 11 3 7 36 79 47 0
6 Mevo 2 22 10 2 10 32 52 60 0
7 VV Arendskerke 2 22 8 4 10 28 46 47 0
8 Yerseke 2 22 7 6 9 27 43 46 0
9 DFS 2 22 7 2 13 23 51 59 0
10 SSV'65 3 22 5 6 11 21 41 62 0
11 Kapelle 3 22 5 3 14 18 48 85 0
12 Colijnspl. Boys 2 21 3 4 14 11 25 67 2
2015/2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Cadzand 1 20 14 4 2 46 68 24 44 0
2 Spui 2 20 12 3 5 39 65 48 17 0
3 Zaamslag 3 20 12 2 6 38 64 40 24 0
4 Borssele 1 20 11 2 7 35 52 52 0 0
5 Walcheren 4 20 10 3 7 33 72 58 14 0
6 Nieuwland 2 20 8 5 7 29 48 40 8 0
7 Terneuzen 2 20 7 4 9 24 49 50 -1 1
8 Heinkenszand 5 20 5 3 12 18 43 71 -28 0
9 VV Arendskerke 3 20 4 5 11 17 40 58 -18 0
10 ST Volharding/SVD 2 20 4 4 12 16 35 63 -28 0
11 Hoek 4 20 4 3 13 15 28 60 -32 0

2014/2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 GPC Vlissingen 3 18 17 0 1 51 107 21 86 0
2 Heinkenszand 4 18 12 1 5 37 40 37 3 0
3 Borssele 1 17 10 1 6 31 42 28 14 0
4 Walcheren 4 18 10 1 7 31 69 50 19 0
5 Cadzand 1 18 9 4 5 31 46 33 13 0
6 Kapelle 4 18 5 4 9 19 40 54 -14 0
7 FC Axel 3 18 5 2 11 17 40 60 -20 0
8 ST Volharding/SVD 2 18 5 2 11 17 34 71 -37 0
9 VV Arendskerke 3 18 5 0 13 15 38 70 -32 0
10 Waarde 2 17 3 1 13 10 24 56 -32 0

2013/2014


2012/2013

# Team-reserve 4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Colijnspl. Boys 2 22 16 2 4 50 73 29 44 0
2 DFS 2 22 13 6 3 44 64 37 27 1
3 Bruse Boys 3 22 13 4 5 43 54 39 15 0
4 Duiveland 3 22 11 7 4 40 58 32 26 0
5 Wemeldinge 2 22 9 7 6 34 55 39 16 0
6 SSV'65 3 22 10 3 9 33 52 52 0 0
7 Kapelle 3 22 10 2 10 32 49 54 -5 0
8 Krabbendijke 2 22 8 4 10 27 49 60 -11 1
9 Yerseke 3 22 8 2 12 26 40 54 -14 0
10 MZC'11 3 22 5 2 15 17 48 71 -23 0
11 VV Arendskerke 3 22 3 6 13 15 29 59 -30 0
12 WIK'57 1 22 2 3 17 9 34 79 -45 0

2011/2012

# Team-reserve 4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wolfaartsdijk 2 22 14 4 4 46 69 22 47 0
2 Cadzand 1 22 14 3 5 45 79 23 56 0
3 Heinkenszand 4 22 12 8 2 44 56 29 27 0
4 Terneuzen 2 22 12 5 5 41 54 32 22 0
5 Hoedekenskerke 2 22 12 3 7 39 73 46 27 0
6 Kapelle 4 22 9 4 9 31 60 57 3 0
7 Yerseke 4 22 9 4 9 31 49 50 -1 0
8 Spui 2 22 8 4 10 28 50 76 -26 0
9 VV Arendskerke 3 22 6 5 11 23 50 60 -10 0
10 SSV'65 4 22 6 3 13 21 50 69 -19 0
11 MZVC 3 22 4 5 13 17 37 81 -44 0
12 Tern.Boys 5 22 2 0 20 6 30 112 -82 0

2010/2011

# Team-reserve 4 klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Dauwendaele 4 22 19 2 1 59 87 22 0
2 Rillandia 3 22 16 3 3 51 65 30 0
3 NOAD'67 3 22 11 6 5 39 58 39 0
4 Tholense Boys 2 22 10 6 6 36 66 41 0
5 Bruse Boys 3 22 11 1 10 33 48 55 1
6 Wolfaartsdijk 2 22 10 2 10 32 52 47 0
7 VV Arendskerke 3 22 10 2 10 32 53 59 0
8 Duiveland 3 22 9 3 10 29 67 44 1
9 ZSC'62 3 22 7 3 12 23 45 69 1
10 Yerseke 3 22 6 3 13 21 34 57 0
11 Wemeldinge 2 22 6 3 13 20 49 55 1
12 Mevo 2 22 0 0 22 0 28 134 0

2009/2010

# Team-reserve 4e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1   Nieuwland 2    22    16    3    3    51    57    25    0  
2   FC Dauwendaele 4    22    14    4    4    46    72    34    0  
3   Domburg 2    22    14    1    7    43    81    41    0  
4   Veere 3    22    11    4    7    37    56    52    0  
5   Lewedorpse Boys 2    22    9    5    8    32    39    43    0  
 6   MZVC 2    22    9    4    9    31    52    48    0  
 7   VCK 3    22    9    3    10    30    49    45    0  
 8   Zeeland Sport 2    22    8    4    10    28    61    61    0  
 9   SSV'65 4    22    5    6    11    21    47    64    0  
10   VV Arendskerke 3  22    6    2    14    19    51    81   1
11   GPC Vlissingen 4    22    5    4    13    19    43    84    0  
12   Heinkenszand 4    22    3    6    13    15    25    55    0  
2015/2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VCK 5 22 17 2 3 53 114 29 85 0
2 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 3 22 15 4 3 49 98 35 63 0
3 VV Arendskerke 4 22 15 4 3 49 86 41 45 0
4 Nieuwdorp 3 22 12 3 7 39 80 42 38 0
5 MZVC 4 22 12 2 8 38 85 53 32 0
6 Apollo'69 4 22 12 1 9 37 73 63 10 0
7 Yerseke 5 22 8 5 9 29 37 42 -5 0
8 Borssele 2 22 9 0 13 27 55 82 -27 0
9 Spui 4 22 5 3 14 18 32 94 -62 0
10 De Meeuwen 5 22 4 4 14 16 38 84 -46 0
11 GPC Vlissingen 6 22 4 2 16 14 55 124 -69 0
12 ST Volharding/SVD 4 22 3 2 17 11 42 106 -64 0

2014/2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kruiningen 4 22 18 0 4 54 127 48 79 0
2 Krabbendijke 3 22 17 2 3 53 98 33 65 0
3 Wemeldinge 3 22 15 3 4 48 80 49 31 0
4 SSV'65 5 22 13 4 5 43 73 47 26 0
5 VVC'68 5 22 13 1 8 40 89 45 44 0
6 VV Arendskerke 4 22 9 4 9 31 66 63 3 0
7 Kloetinge 7 22 8 1 13 25 46 67 -21 0
8 Apollo'69 4 22 7 4 11 25 44 77 -33 0
9 Hoedekenskerke 3 22 7 2 13 23 50 76 -26 0
10 Wolfaartsdijk 3 22 5 5 12 20 48 97 -49 0
11 ST SVD/Volharding 4 22 5 2 15 17 69 111 -42 0
12 Waarde 3 22 1 0 21 3 37 114 -77 0

2013/2014


2012/2013

# Team-reserve 4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge 5 20 20 0 0 60 152 17 135 0
2 Cadzand 1 20 16 2 2 50 70 31 39 0
3 Walcheren 3 20 11 5 4 38 64 43 21 0
4 MZC'11 4 20 9 3 8 30 50 54 -4 0
5 Kapelle 4 20 8 2 10 26 54 77 -23 0
6 Terneuzen 2 20 8 0 12 24 42 54 -12 0
7 Tern.Boys 4 20 5 6 9 21 44 67 -23 0
8 VV Arendskerke 4 20 5 5 10 19 34 74 -40 1
9 Schoondijke 2 20 5 3 12 18 57 77 -20 0
10 Yerseke 4 20 4 5 11 17 26 59 -33 0
11 SSV'65 4 20 2 3 15 9 32 72 -40 0

2011/2012

# Team-reserve 5e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke 4 22 19 1 2 58 111 42 69 0
2 Wemeldinge 3 22 16 2 4 50 113 58 55 0
3 Kruiningen 4 21 16 3 2 49 94 32 62 2
4 Yerseke 5 22 11 3 8 36 54 59 -5 0
5 Wolfaartsdijk 4 21 10 3 8 33 53 64 -11 0
6 Krabbendijke 5 22 10 0 12 30 80 80 0 0
7 Heinkenszand 5 22 9 1 12 28 52 65 -13 0
8 Apollo'69 4 22 7 4 11 25 58 77 -19 0
9 Hoedekenskerke 3 22 5 4 13 19 34 70 -36 0
10 Kapelle 5 22 5 6 11 18 43 58 -15 3
11 SSV'65 5 22 4 4 14 15 47 74 -27 1
12 Waarde 3 22 2 3 17 9 38 98 -60 0

2010/2011

# Team-reserve 5e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke 4 20 16 1 3 49 104 40 0
2 Krabbendijke 5 20 15 2 3 47 105 28 0
3 Serooskerke 6 20 13 3 4 42 96 42 0
4 Yerseke 5 20 12 2 6 38 68 52 0
5 Wolfaartsdijk 4 20 9 3 8 29 47 48 1
6 Apollo'69 3 20 9 1 10 27 58 56 1
7 Heinkenszand 5 20 6 2 12 20 48 79 0
8 SSV'65 5 20 5 3 12 18 36 55 0
9 Kruiningen 4 20 6 3 11 18 42 75 3
10 Kloetinge 5 20 5 1 14 16 42 64 0
11 Waarde 3 20 3 1 16 9 30 137 1

2009/2010

# Team-reserve 5e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Arnemuiden 4 20 19 1 0 58 93 14 0
2 De Noormannen 3 20 15 3 2 46 95 41 2
3 VV Arendskerke 4 20 13 2 5 39 89 40 2
4 Kruiningen 4 20 13 0 7 39 54 40 0
5 VCK 4 20 12 2 6 38 59 46 0
6 Wolfaartsdijk 4 20 9 1 10 28 65 65 0
7 Krabbendijke 4 20 6 0 14 18 39 70 0
8 Yerseke 5 20 5 2 13 17 42 81 0
9 Oostkapelle 4 20 5 1 14 16 37 79 0
10 SVD 2 20 4 3 13 15 27 60 0
11 Hoedekenskerke 3 20 0 3 17 3 19 83 0
Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 WHS A1 11 8 2 1 26 30 9 21 0
2 VV Arendskerke A1 11 8 0 3 24 38 20 18 0
3 SSV'65 A1 10 7 2 1 23 40 20 20 0
4 Luctor'88 A1 11 6 3 2 21 28 22 6 0
5 Goes A1 11 6 1 4 19 33 19 14 0
6 ST Schoondijke/Breskens A1 11 5 2 4 17 25 21 4 0
7 De Meeuwen A1 11 4 3 4 15 22 25 -3 0
8 ST Ijzendijke/Biervliet/Hoofdplaat A1 10 3 3 4 12 15 17 -2 0
9 Bruse Boys A1 11 3 0 8 9 16 33 -17 0
10 VCK A1 11 1 4 6 7 21 35 -14 0
11 Terneuzen A2 11 1 3 7 6 16 32 -16 0
12 Tern.Boys A2 11 1 1 9 4 19 50 -31 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke A1 8 7 0 1 21 45 8 37 0
2 SSV'65 A1 7 5 1 1 16 38 11 27 0
3 Goes A1 7 5 1 1 16 29 14 15 0
4 Kloetinge A3 7 3 1 3 10 17 23 -6 0
5 Nieuwland A1 8 3 1 4 10 23 36 -13 0
6 Wemeldinge A1 5 2 0 3 6 18 18 0 0
7 Kapelle A2 7 2 0 5 6 17 35 -18 0
8 Wolfaartsdijk A1 7 1 2 4 5 14 24 -10 0
9 Zeelandia Middelb. A3 8 1 0 7 3 16 48 -32 0

Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Vlissingen A1 10 8 1 1 25 53 21 32 0
2 Domburg A1 10 7 0 3 21 42 22 20 0
3 De Meeuwen A1 10 7 0 3 21 33 27 6 0
4 SPS A1 10 6 2 2 20 35 11 24 0
5 VV Arendskerke A1 10 6 1 3 19 37 19 18 0
6 ST Duiveland/SKNWK A1 10 5 0 5 15 36 23 13 0
7 ST Biervliet/Ijzendijke A1 10 4 1 5 13 22 22 0 0
8 ST Hoek/Philippine A1 10 4 0 6 12 22 35 -13 0
9 ST HVV'24/Clinge A2 10 3 2 5 11 17 25 -8 0
10 Nieuwland A1 10 1 1 8 4 15 44 -29 0
11 ST Breskens/Schoondijke A1 10 0 0 10 0 6 69 -63 0

Najaar 2014

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 SPS A1 10 9 0 1 27 44 12 32 0
2 VV Arendskerke A1 10 8 1 1 25 44 14 30 0
3 ST Duiveland/SKNWK A1 10 7 1 2 22 47 23 24 0
4 WVV'67 A1 10 7 0 3 21 21 18 3 0
5 Heinkenszand A1 10 5 1 4 16 30 20 10 0
6 Krabbendijke A1 10 4 1 5 13 26 27 -1 0
7 Apollo'69 A1 10 4 1 5 13 30 38 -8 0
8 Vivoo A1 10 2 1 7 7 15 22 -7 0
9 Wemeldinge A1 10 2 1 7 7 29 53 -24 0
10 Robur A1 10 2 0 8 6 18 53 -35 0
11 SSV'65 A1 10 1 1 8 4 24 48 -24 0

Voorjaar 2014

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Luctor'88 A1 10 10 0 0 30 38 4 34 0
2 Serooskerke A1 10 8 0 2 24 59 10 49 0
3 Wemeldinge A1 10 7 1 2 22 38 17 21 0
4 Zaamslag A1 10 6 1 3 19 39 21 18 0
5 VCK A1 10 6 0 4 18 29 22 7 0
6 MZVC A1 10 5 1 4 15 35 32 3 1
7 FC De Westhoek A1 10 5 0 5 15 28 31 3 0
8 VV Arendskerke A1 10 3 0 7 9 21 35 -14 0
9 Koewacht A1 10 1 1 8 4 10 35 -25 0
10 ST Vogelwaarde/Terhole/SDO'63 A1 10 1 0 9 3 11 60 -49 0
11 Aardenburg A1 10 1 0 9 2 14 55 -39 1

Najaar 2013

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Steenbergen A2 9 6 2 1 20 35 11 24 0
2 MOC'17 A2 9 6 2 1 20 38 15 23 0
3 Wemeldinge A1 9 6 1 2 19 39 19 20 0
4 VV Arendskerke A1 9 6 0 3 18 30 13 17 0
5 ST HWK"13 A1 9 5 0 4 15 27 23 4 0
6 Roosendaal A3 9 4 2 3 14 20 17 3 0
7 NOAD'67 A1 9 4 1 4 13 26 33 -7 0
8 NVS A1 9 1 2 6 5 18 31 -13 0
9 Vivoo A1 9 1 2 6 5 14 29 -15 0
10 Robur A1 9 0 0 9 0 9 65 -56 0
2015/2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 ST Volharding/SVD B1 18 16 0 2 48 104 40 64 0
2 Kruiningen B1 18 12 1 5 37 70 47 23 0
3 Colijnspl. Boys B1 18 8 3 7 27 55 42 13 0
4 Patrijzen B1 18 8 3 7 27 57 66 -9 0
5 Kloetinge B3 18 8 2 8 26 42 42 0 0
6 VV Arendskerke B1 18 8 1 9 25 46 46 0 0
7 SSV'65 B1 18 7 3 8 24 33 37 -4 0
8 Tholense Boys B1 18 6 3 9 21 39 61 -22 0
9 Hansweertse B. B1 18 4 1 13 13 44 71 -27 0
10 Apollo'69 B1 18 4 1 13 13 23 61 -38 0

2014/2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke B1 18 15 2 1 47 71 28 43 0
2 Bevelanders B1 18 14 2 2 44 72 33 39 0
3 WHS B1 18 11 2 5 35 70 40 30 0
4 Kloetinge B3 18 8 2 8 26 58 38 20 0
5 ST SVD/Volharding B1 18 8 2 8 26 66 56 10 0
6 Wemeldinge B1 18 7 2 9 23 54 58 -4 0
7 Kwadendamme B1 18 5 1 12 16 34 49 -15 0
8 ST Duiveland/SKNWK B1 18 5 1 12 16 34 66 -32 0
9 SSV'65 B1 18 5 0 13 15 29 90 -61 0
10 Colijnspl. Boys B1 18 4 2 12 14 35 65 -30 0

2012/2013

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke B1 22 16 3 3 51 78 48 30 0
2 Jong Ambon B1 22 15 4 3 49 91 43 48 0
3 Veere B1 22 14 2 6 44 70 50 20 0
4 ST SVD/Volharding B1 21 13 3 5 42 107 44 63 0
5 De Noormannen B1 22 12 3 7 39 72 61 11 0
6 Wemeldinge B1 22 10 2 10 32 89 97 -8 0
7 ST Zeeland Sport/GPC Vlissingen B1 22 8 5 9 29 57 56 1 0
8 Walcheren B2 22 7 3 12 24 43 65 -22 0
9 De Meeuwen B1 22 6 3 13 21 36 58 -22 0
10 Kloetinge B2 22 5 3 14 18 61 82 -21 0
11 Zeelandia Middelb. B3 21 4 4 13 16 43 61 -18 0
12 Domburg B1 22 3 1 18 10 27 109 -82 0

2010/2011

# Team-3e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Zeelandia Middelburg B2
18
13
3
2
42
70
28
0
2 Nieuwdorp B1
18
12
2
4
38
76
32
0
3 VV Arendskerke B1
18
12
1
5
37
74
41
0
4 Yerseke B1
18
10
4
4
34
59
46
0
5 Bruse Boys B1
18
8
5
5
29
44
35
0
6 Hoedekenskerke SV B1
18
8
2
8
26
58
53
0
7 Patrijzen B1
18
6
2
10
20
29
35
0
8 RCS B2
18
5
1
12
16
29
65
0
9 Apollo'69 B1
18
4
2
12
14
27
61
0
10 Walcheren B2
18
1
0
17
3
23
93
0


Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Hontenisse B1 11 9 2 0 29 60 8 0
2 VV Arendskerke B1 11 8 1 2 25 52 19 0
3 Corn Boys B1 11 8 1 2 25 36 19 0
4 Koewacht B1 11 7 1 3 22 34 23 0
5 Clinge B1 11 6 1 4 19 24 18 0
6 Terneuzen B2 11 4 2 5 14 22 24 0
7 Tern.Boys B2 11 4 2 5 14 13 31 0
8 Patrijzen B1 11 3 3 5 12 21 25 0
9 SDO'63 B1G 11 3 3 5 12 16 30 0
10 Sluis B1 11 2 3 6 9 18 33 0
11 Axel B2 11 0 3 8 3 13 46 0
12 Volharding B1 11 0 2 9 2 12 45 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Veere B1 8 6 0 2 18 41 15 0
2 VV Arendskerke B1 8 6 0 2 18 23 12 0
3 Rillandia B1 7 4 2 1 14 19 12 0
4 Lewedorpse Boys B1 7 4 1 2 13 13 10 0
5 GPC Vlissingen B1 8 4 0 4 12 22 27 0
6 Wemeldinge B1 6 3 1 2 10 14 15 0
7 De Noormannen B1 8 2 1 5 7 19 28 0
8 Apollo'69 B1 7 2 0 5 6 13 21 0
9 Wolfaartsdijk B1 6 1 1 4 4 9 22 0
10 Goes B1 7 0 2 5 2 15 26 0
Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 SJO FC De Westhoek B2 11 8 1 2 25 51 10 41 0
2 Kloetinge B4 11 8 1 2 25 56 25 31 0
3 Rillandia B1 11 7 2 2 23 37 18 19 0
4 WIK'57 B1 11 5 3 3 18 41 28 13 0
5 De Meeuwen B1 11 5 2 4 17 37 26 11 0
6 Walcheren B3 11 4 5 2 17 21 18 3 0
7 Kapelle B2 11 4 3 4 15 19 17 2 0
8 Kloetinge B5 11 4 2 5 14 26 27 -1 0
9 Zeelandia Middelb. B5 11 4 2 5 14 30 49 -19 0
10 VV Arendskerke B2 11 2 0 9 6 13 42 -29 0
11 Domburg B1 10 1 2 7 5 20 37 -17 0
12 ST Groede/Cadzand B2 10 1 1 8 4 7 61 -54 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Brouwershaven B1 9 9 0 0 27 49 7 42 0
2 Heinkenszand B2 9 7 0 2 21 35 10 25 0
3 VCK B2 9 4 2 3 14 26 22 4 0
4 Walcheren B3 9 4 1 4 13 23 14 9 0
5 De Meeuwen B1 7 4 0 3 12 18 15 3 0
6 VV Arendskerke B2 9 4 0 5 12 21 31 -10 0
7 WIK'57 B1 8 3 1 4 10 16 21 -5 0
8 FC Dauwendaele B2 9 3 0 6 9 23 37 -14 0
9 Zeelandia Middelb. B4 9 3 0 6 9 28 43 -15 0
10 RCS B3 8 0 0 8 0 10 49 -39 0

Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 De Noormannen C1 11 10 0 1 30 79 23 56 0
2 Kapelle C2 11 8 1 2 25 41 23 18 0
3 VV Arendskerke C1 11 8 1 2 25 50 33 17 0
4 Kruiningen C1 11 6 1 4 19 37 17 20 0
5 Yerseke C2 11 6 1 4 19 29 18 11 0
6 Walcheren C4 11 3 3 5 12 18 32 -14 0
7 De Meeuwen C2 11 3 3 5 12 15 31 -16 0
8 Bevelanders C1 11 3 3 5 12 28 47 -19 0
9 Kloetinge C7 11 3 2 6 11 25 31 -6 0
10 Zeelandia Middelb. C5 11 3 2 6 11 19 33 -14 0
11 Domburg C1 11 2 1 8 7 20 37 -17 0
12 Luctor'88 C2 11 0 4 7 4 10 46 -36 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 HSC'28 C1 11 10 0 1 30 61 13 48 0
2 DOSKO C2 10 8 0 2 24 56 11 45 0
3 Krabbendijke C1 11 7 1 3 22 73 23 50 0
4 Cluzona C1 11 6 2 3 20 42 13 29 0
5 Nieuw Borgvliet C1 10 7 0 3 18 52 28 24 3
6 Yerseke C2 11 5 2 4 17 29 32 -3 0
7 Vivoo C1G 11 5 1 5 16 29 23 6 0
8 Kruiningen C1 10 4 1 5 13 32 37 -5 0
9 VV Arendskerke C1 10 4 0 6 12 30 42 -12 0
10 Kapelle C2 10 2 0 8 6 21 47 -26 0
11 VVC'68 C1 11 0 2 9 2 10 79 -69 0
12 SSV'65 C2 10 0 1 9 1 4 91 -87 0

2014/2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 METO C1 22 19 2 1 59 86 22 64 0
2 SJO FC De Westhoek C1 22 17 0 5 51 70 26 44 0
3 SKNWK C1 22 15 2 5 47 87 32 55 0
4 Yerseke C1 22 13 2 7 41 73 44 29 0
5 FC Dauwendaele C1 22 10 4 8 34 56 34 22 0
6 FC Bergen C1 22 9 4 9 31 40 37 3 0
7 MOC'17 C2 22 8 3 11 27 34 48 -14 0
8 Roosendaal C2 22 8 2 12 26 41 63 -22 0
9 Kloetinge C2 22 7 1 14 22 36 79 -43 0
10 Goes C1 22 6 3 13 21 42 66 -24 0
11 VV Arendskerke C1 22 5 3 14 18 29 62 -33 0
12 SSV'65 C1 22 1 2 19 5 31 112 -81 0

2013/2014


2012/2013

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 FC De Westhoek C1 16 15 1 0 46 83 11 72 0
2 Kloetinge C2 16 11 3 2 36 76 27 49 0
3 Luctor'88 C1 16 9 2 5 29 45 26 19 0
4 Heinkenszand C1 16 8 1 7 25 57 45 12 0
5 Yerseke C1 16 6 1 9 19 34 73 -39 0
6 VV Arendskerke C1 16 5 0 11 15 52 71 -19 0
7 Goes C1G 16 5 1 10 15 31 50 -19 1
8 SKNWK C1 16 5 0 11 15 32 63 -31 0
9 Colijnspl. Boys C1 16 3 1 12 10 43 87 -44 0

2011/2012

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke C1 20 20 0 0 60 141 20 121 0
2 Oostkapelle C1G 20 17 1 2 52 119 28 91 0
3 Domburg C1 20 13 1 6 40 89 40 49 0
4 De Meeuwen C1 20 12 3 5 39 61 39 22 0
5 FC Dauwendaele C2 20 9 2 9 29 57 67 -10 0
6 Heinkenszand C1 20 8 1 11 25 58 66 -8 0
7 Vlissingen C1 20 6 4 10 22 77 115 -38 0
8 Kloetinge C2 20 5 5 10 20 52 78 -26 0
9 De Noormannen C1 20 5 2 13 16 54 92 -38 1
10 Kwadendamme C1 20 3 2 15 11 36 96 -60 0
11 GPC Vlissingen C1 20 1 1 18 4 23 126 -103 0

2010/2011

# Team-3e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 VCK C1
18
17
0
1
51
106
20
0
2 Walcheren C2
18
14
0
4
42
94
29
0
3 De Meeuwen C1
18
12
0
6
36
80
47
0
4 Zeelandia Middelburg C3
18
9
1
8
28
59
50
0
5 Veere C1
18
9
1
8
28
50
60
0
6 VV Arendskerke C1
18
8
1
9
25
58
84
0
7 Nieuwdorp C1
18
5
5
8
20
41
54
0
8 SSV'65 C2
18
5
0
13
15
39
76
0
9 Heinkenszand C1
18
3
2
13
11
30
90
0
10 Wolfaartsdijk C1
18
3
0
15
9
17
64
0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Zeelandia Middelb. C3 11 11 0 0 33 63 4 0
2 Mevo C1 11 9 0 2 27 54 13 0
3 Walcheren C3 11 8 1 2 25 57 23 0
4 Bevelanders C1 11 7 1 3 22 30 26 0
5 DFS C1 11 6 2 3 20 17 14 0
6 Rillandia C1 11 6 1 4 19 42 21 0
7 Walcheren C4 11 6 0 5 18 30 24 0
8 FC Dauwendaele C2 11 4 1 6 13 21 46 0
9 Zierikzee C1 11 3 0 8 9 24 47 0
10 Veere C1 11 2 0 9 6 19 55 0
11 VV Arendskerke C1 11 0 1 10 1 13 50 0
12 Nieuwland C1 11 0 1 10 1 11 58 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 GPC Vlissingen C1 11 10 0 1 30 78 19 0
2 Kwadendamme C1 9 9 0 0 27 73 2 0
3 Waarde C1 10 6 1 3 19 32 17 0
4 De Noormannen C1 10 6 0 4 18 56 25 0
5 Volharding C1 10 5 2 3 17 41 24 0
6 MZVC C1 11 5 2 4 17 37 27 0
7 VV Arendskerke C1 8 3 1 4 10 30 37 0
8 Heinkenszand C1 9 3 1 5 10 27 29 0
9 Nieuwland C1 10 3 1 6 10 31 49 0
10 Veere C1 9 1 2 6 5 19 45 0
11 Goes C1 9 1 0 8 3 20 66 0
12 Robur C1 8 0 0 8 0 8 112 0
Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke C2 11 11 0 0 33 62 10 52 0
2 Wolfaartsdijk C1 11 6 2 3 20 48 33 15 0
3 De Meeuwen C2 11 6 1 4 19 37 26 11 0
4 Walcheren C4 11 5 2 4 17 39 31 8 0
5 Kapelle C2 11 5 2 4 17 27 27 0 0
6 Kruiningen C1 11 5 1 5 16 40 31 9 0
7 Yerseke C2 11 5 1 5 16 24 34 -10 0
8 Goes C2 11 5 0 6 15 32 41 -9 0
9 SJO Lebo/SVN C2 11 3 1 7 10 27 39 -12 0
10 Serooskerke C2 11 3 1 7 10 20 39 -19 0
11 Domburg C2G 11 3 1 7 10 21 44 -23 0
12 RCS C4 11 3 0 8 9 22 44 -22 0

Najaar 2014

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 WIK'57 C1 11 10 0 1 30 68 20 48 0
2 DZC09 C1 11 10 0 1 30 63 15 48 0
3 Zeelandia Middelb. C5 11 9 0 2 27 73 18 55 0
4 VV Arendskerke C2 11 7 0 4 21 57 32 25 0
5 Colijnspl. Boys C1 11 6 2 3 20 81 42 39 0
6 Luctor'88 C1 11 5 2 4 17 62 38 24 0
7 Tholense Boys C2 11 3 2 6 11 25 42 -17 0
8 Wolfaartsdijk C1 11 3 1 7 10 47 78 -31 0
9 Goes C2 11 3 1 7 10 22 63 -41 0
10 MZC'11 C3 11 3 0 8 9 25 55 -30 0
11 SJO FC De Westhoek C3 11 1 2 8 5 15 50 -35 0
12 SSV'65 C2 11 1 0 10 3 14 99 -85 0
Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D1 10 8 0 2 24 36 18 18 0
2 MZC'11 D2 10 6 1 3 19 44 16 28 0
3 Bevelanders D1 10 6 0 4 18 30 26 4 0
4 Colijnplaatse Boys D1G 10 5 2 3 17 16 18 -2 0
5 SSV'65 D2 10 1 4 5 7 12 20 -8 0
6 Kwadendamme D1 10 0 1 9 1 9 49 -40 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wolfaartsdijk D1 10 10 0 0 30 81 10 71 0
2 ST Clinge/HVV'24 D2 8 6 0 2 18 34 17 17 0
3 Sluis D1G 9 5 1 3 16 35 30 5 0
4 Zaamslag D1 9 4 0 5 12 34 21 13 0
5 VV Arendskerke D1 10 2 1 7 7 27 62 -35 0
6 Koewacht D1 10 0 0 10 0 10 81 -71 0

Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D1 10 8 0 2 24 35 23 12 0
2 Walcheren D2 10 7 0 3 21 32 16 16 0
3 De Noormannen D1 10 5 0 5 15 43 33 10 0
4 Jong Ambon D1 10 3 2 5 11 18 30 -12 0
5 FC Dauwendaele D2 10 3 0 7 9 22 40 -18 0
6 Zeelandia Middelb. D4 10 2 2 6 8 12 20 -8 0

Najaar 2014

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Zeelandia Middelb. D3 9 6 3 0 21 24 8 16 0
2 RCS D2 10 5 3 2 18 22 12 10 0
3 SSV'65 D1 10 4 5 1 17 25 19 6 0
4 Wemeldinge D1 10 5 1 4 16 32 24 8 0
5 VV Arendskerke D1 9 1 2 6 5 13 36 -23 0
6 Walcheren D2 10 1 0 9 3 18 35 -17 0

Voorjaar 2014


Najaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Goes D1 10 8 1 1 25 57 15 42 0
2 SJO Lebo/SVN D1 10 7 1 2 22 50 30 20 0
3 Wemeldinge D1 8 5 2 1 17 40 19 21 0
4 Heinkenszand D1 8 3 0 5 9 19 29 -10 0
5 VV Arendskerke D1 9 2 0 7 6 18 54 -36 0
6 Luctor'88 D1 9 0 0 9 0 13 50 -37 0

Voorjaar 2013

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Bevelanders D1 10 7 2 1 23 39 14 25 0
2 ST Nieuwdorp/LeBo D1 10 6 3 1 21 32 13 19 0
3 RCS D2 10 5 1 4 16 22 31 -9 0
4 VV Arendskerke D1 10 4 1 5 13 28 20 8 0
5 Walcheren D2 10 3 1 6 10 20 28 -8 0
6 GPC Vlissingen D1G 10 1 0 9 3 11 46 -35 0

Najaar 2012

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 ST Nieuwdorp/LeBo D1 10 8 0 2 24 52 13 39 0
2 VV Arendskerke D1 9 7 0 2 21 45 14 31 0
3 Oostkapelle D1 10 7 0 3 21 34 21 13 0
4 Apollo'69 D1 8 3 0 5 9 22 35 -13 0
5 Breskens D1 8 2 0 6 6 15 43 -28 0
6 Luctor'88 D1 9 0 0 9 0 9 51 -42 0

Voorjaar 2012

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Luctor'88 D1 10 8 1 1 25 45 10 35 0
2 DFS D1 10 7 1 2 22 28 11 17 0
3 VV Arendskerke D1 10 6 1 3 19 40 22 18 0
4 Duiveland D1G 10 2 2 6 8 16 39 -23 0
5 Domburg D1 10 1 4 5 7 5 25 -20 0
6 SKNWK D1 10 1 1 8 4 12 39 -27 0

Najaar 2011

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D1 8 7 1 0 22 49 13 36 0
2 DFS D1 8 6 1 1 19 40 17 23 0
3 Apollo'69 D1 8 3 0 5 9 29 27 2 0
4 Bruse Boys D1 8 2 1 5 7 14 37 -23 0
5 De Meeuwen D1 8 0 1 7 1 12 50 -38 0

Voorjaar 2011

# Team-4e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Mevo D1 10 10 0 0 30 41 10 0
2 Kapelle D2 10 6 1 3 19 24 19 0
3 VV Arendskerke D1 10 4 1 5 13 21 28 0
4 Heinkenszand D1 10 3 1 6 10 22 24 0
5 Bevelanders D1 10 3 0 7 9 17 24 0
6 Volharding/SVD D1 10 2 1 7 7 18 38 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Domburg D1 8 8 0 0 24 62 6 0
2 VV Arendskerke D1 8 6 0 2 18 38 12 0
3 De Noormannen D1 8 3 0 5 9 25 45 0
4 Veere D1 8 2 1 5 7 18 52 0
5 GPC Vlissingen D1 7 1 2 4 5 13 27 0
6 MZVC D1 7 1 1 5 4 16 30 0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Patrijzen D1 10 9 0 1 27 27 10 0
2 Domburg D1 10 6 1 3 19 29 12 0
3 Kloetinge D2 10 6 1 3 19 31 16 0
4 VV Arendskerke D1 10 5 1 4 16 42 26 0
5 Heinkenszand D1 10 1 1 8 4 13 34 0
6 Zeelandia Middelb. D3 10 1 0 9 3 10 54 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Nieuwdorp D1 8 7 1 0 22 46 13 0
2 Apollo'69 D1 10 3 3 4 12 26 22 0
3 Domburg D1 8 3 2 3 11 19 25 0
4 VV Arendskerke D1 9 3 2 4 11 27 31 0
5 Patrijzen D1 8 3 1 4 10 17 25 0
6 Kloetinge D2 9 2 1 6 7 15 34 0
Voorjaar 2016

[an error occurred while processing this directive]
Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 De Noormannen D2G 8 8 0 0 24 74 8 66 0
2 VCK D3 8 6 0 2 18 46 30 16 0
3 Heinkenszand D2 8 3 0 5 9 31 37 -6 0
4 VV Arendskerke D2G 8 2 0 6 6 23 58 -35 0
5 Colijnspl. Boys D2 8 1 0 7 3 10 51 -41 0

Voorjaar 2014


Najaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D2 8 6 1 1 19 51 18 33 0
2 Tern.Boys D3 8 5 2 1 17 42 15 27 0
3 SJO Lebo/SVN D2 8 4 1 3 13 28 22 6 0
4 Luctor'88 D2 8 1 2 5 5 13 43 -30 0
5 Terneuzen D4 8 0 2 6 2 12 48 -36 0

Voorjaar 2013

# Team-5e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Yerseke D2 10 9 0 1 27 48 10 38 0
2 Zeelandia Middelb. D4 10 7 0 3 21 40 18 22 0
3 Walcheren D3 10 5 2 3 17 31 28 3 0
4 De Noormannen D1G 10 3 2 5 11 32 38 -6 0
5 VV Arendskerke D2 10 3 0 7 9 23 46 -23 0
6 Bruse Boys D1 10 1 0 9 3 12 46 -34 0

Najaar 2012

# Team-5e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D2 9 8 0 1 24 81 8 73 0
2 MZC'11 D3 9 8 0 1 24 66 7 59 0
3 DFS D3 9 5 0 4 15 34 38 -4 0
4 Zeelandia Middelb. D6 9 4 0 5 12 41 37 4 0
5 SSV'65 D2 9 2 0 7 6 13 65 -52 0
6 Kloetinge D7 9 0 0 9 0 9 89 -80 0

Voorjaar 2012

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D2 10 9 0 1 27 47 16 31 0
2 Nieuwdorp D2 10 7 1 2 22 38 21 17 0
3 Vlissingen D1 10 4 1 5 13 24 28 -4 0
4 Hansweertse Boys / Waarde D1G 10 3 1 6 10 21 31 -10 0
5 GPC Vlissingen D1G 10 3 1 6 10 16 27 -11 0
6 RCS D3 10 1 2 7 5 11 34 -23 0

Najaar 2011

# Team-5e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VCK D2 10 9 0 1 27 85 17 68 0
2 VV Arendskerke D2 10 9 0 1 27 78 22 56 0
3 Serooskerke D2 10 5 0 5 15 42 32 10 0
4 Kloetinge D5 10 3 2 5 11 28 71 -43 0
5 Patrijzen D2 10 1 2 7 5 25 51 -26 0
6 Luctor'88 D2 10 0 2 8 2 5 70 -65 0

Voorjaar 2011

# Team-5e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Domburg D2 8 7 0 1 21 39 9 0
2 Kloetinge D6 8 4 1 3 13 23 26 0
3 VV Arendskerke D2 8 4 0 4 12 32 31 0
4 Zeelandia Middelb. D5 8 3 0 5 9 20 26 0
5 Patrijzen D2 8 1 1 6 4 16 38 0
Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke D2 6 4 2 0 14 42 18 0
2 Wolfaartsdijk D1 5 4 0 1 12 23 14 0
3 Goes D2 5 2 1 2 7 29 19 0
4 Veere D2 6 2 1 3 7 25 30 0
5 Domburg D2 6 2 0 4 6 25 35 0
6 SSV'65 D3 6 1 0 5 3 16 44 0
Voorjaar 2012

# Team-5e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge D4 10 10 0 0 30 46 5 41 0
2 Domburg D2G 10 5 1 4 16 43 22 21 0
3 Hoedekenskerke SV D1 10 4 3 3 15 21 22 -1 0
4 Oostkapelle D2 10 3 3 4 12 22 30 -8 0
5 VV Arendskerke D3 10 4 0 6 12 23 39 -16 0
6 Zeelandia Middelb. D5 10 0 1 9 1 14 51 -37 0

Najaar 2011

# Team-5e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kapelle D4 10 7 1 2 22 48 21 27 0
2 Kloetinge D6 10 6 2 2 20 50 34 16 0
3 Zeelandia Middelb. D6 10 4 2 4 14 33 42 -9 0
4 RCS D5 10 4 0 6 12 35 40 -5 0
5 VV Arendskerke D3 10 3 2 5 11 26 34 -8 0
6 Apollo'69 D3 10 1 3 6 6 30 51 -21 0

Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Zeelandia Middelb. E2 10 10 0 0 30 76 12 64 0
2 Krabbendijke E1 10 5 1 4 16 28 23 5 0
3 VV Arendskerke E1G 10 5 1 4 16 28 32 -4 0
4 GPC Vlissingen E2G 10 4 0 6 12 32 34 -2 0
5 Kloetinge E4 10 3 1 6 10 28 36 -8 0
6 Hansweertse B. E1G 10 1 1 8 4 19 74 -55 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Krabbendijke E2G 10 7 2 1 23 37 23 14 0
2 VV Arendskerke E1G 10 6 2 2 20 41 19 22 0
3 Kloetinge E6 10 6 1 3 19 35 25 10 0
4 Luctor'88 E2 9 5 0 4 15 35 17 18 0
5 SSV'65 E1 10 2 1 7 7 26 46 -20 0
6 Apollo'69 E1 9 0 0 9 0 18 62 -44 0

Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Goes E1 10 8 0 2 24 62 26 36 0
2 VV Arendskerke E1G 10 7 0 3 21 46 31 15 0
3 Rillandia E1 10 6 0 4 18 43 43 0 0
4 Kapelle E2 10 5 1 4 16 29 23 6 0
5 Yerseke E2 10 3 1 6 10 21 41 -20 0
6 Kruiningen E1 10 0 0 10 0 22 59 -37 0

Najaar 2014

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 SJO Lebo/SVN E1 10 7 1 2 22 47 21 26 0
2 Nieuwland E2 10 5 2 3 17 38 30 8 0
3 Heinkenszand E1 10 5 1 4 16 31 20 11 0
4 VV Arendskerke E1G 10 5 1 4 16 39 38 1 0
5 Luctor'88 E2 10 2 2 6 8 19 44 -25 0
6 Arnemuiden E2 10 1 3 6 6 22 43 -21 0

Voorjaar 2014


Najaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Patrijzen E1 8 7 0 1 21 60 16 44 0
2 Wolfaartsdijk E1 8 7 0 1 21 53 12 41 0
3 ST SVD/Volharding E1 8 3 0 5 9 29 41 -12 0
4 VV Arendskerke E1 8 2 0 6 6 22 60 -38 0
5 Heinkenszand E1 8 1 0 7 3 18 53 -35 0

Voorjaar 2013

# Team-2e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge E2 10 10 0 0 30 76 13 63 0
2 RCS E2 10 6 1 3 19 39 25 14 0
3 Arnemuiden E2 10 5 0 5 15 31 42 -11 0
4 MZC'11 E1G 10 4 1 5 13 36 43 -7 0
5 VCK E1 10 3 2 5 11 36 41 -5 0
6 VV Arendskerke E1G 10 0 0 10 0 13 67 -54 0

Najaar 2012

# Team-2e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wolfaartsdijk E1 7 7 0 0 21 58 12 46 0
2 VV Arendskerke E1 7 5 0 2 15 34 23 11 0
3 Nieuwdorp E1G 8 3 1 4 10 28 42 -14 0
4 Bruse Boys E1 7 1 2 4 5 17 32 -15 0
5 Kwadendamme E1 7 0 1 6 1 21 49 -28 0

Voorjaar 2012

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Volharding/SVD E1 10 10 0 0 30 62 12 50 0
2 Kruiningen E1 10 5 2 3 17 28 34 -6 0
3 VV Arendskerke E1 10 4 1 5 13 37 46 -9 0
4 Kwadendamme E1 10 4 0 6 12 33 38 -5 0
5 Lewedorpse Boys E1 10 3 0 7 9 23 37 -14 0
6 Yerseke E2 10 2 1 7 7 15 31 -16 0

Najaar 2011

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kapelle D4 10 7 1 2 22 48 21 27 0
2 Kloetinge D6 10 6 2 2 20 50 34 16 0
3 Zeelandia Middelb. D6 10 4 2 4 14 33 42 -9 0
4 RCS D5 10 4 0 6 12 35 40 -5 0
5 VV Arendskerke D3 10 3 2 5 11 26 34 -8 0
6 Apollo'69 D3 10 1 3 6 6 30 51 -21 0

Voorjaar 2011

# Team-4e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke E1 9 7 1 1 22 49 17 0
2 Krabbendijke E1 10 7 0 3 21 69 29 0
3 Kloetinge E3 10 6 1 3 19 76 25 0
4 Kapelle E3 10 3 2 5 11 28 36 0
5 Veere E1 10 3 0 7 9 40 58 0
6 Waarde E1 9 1 0 8 3 7 104 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 RCS E2 7 6 1 0 19 52 13 0
2 VV Arendskerke E1 6 5 0 1 15 41 13 0
3 Nieuwdorp E1 8 3 2 3 11 20 29 0
4 De Noormannen E1 7 3 0 4 9 20 40 0
5 De Meeuwen E1 8 2 1 5 7 21 39 0
6 GPC Vlissingen E1 8 0 2 6 2 11 31 0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Zeelandia Middelb. E2 10 8 0 2 24 41 22 0
2 Walcheren E2 10 5 2 3 17 26 17 0
3 VV Arendskerke E1 10 4 3 3 15 27 32 0
4 Kapelle E2 10 4 2 4 14 25 22 0
5 SVD E1 10 4 0 6 12 28 32 0
6 Serooskerke E1 10 0 3 7 3 15 37 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Yerseke E1 8 7 1 0 22 69 12 0
2 VV Arendskerke E1 8 5 2 1 17 34 20 0
3 Heinkenszand E1 8 3 1 4 10 26 33 0
4 SSV'65 E1 7 2 0 5 6 31 38 0
5 Patrijzen E1 7 0 0 7 0 8 65 0
Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke E2 10 9 0 1 27 52 17 35 0
2 Wolfaartsdijk E2 8 6 1 1 19 47 24 23 0
3 Walcheren E7 8 3 2 3 11 18 24 -6 0
4 Kapelle E3 10 3 2 5 11 35 34 1 0
5 Zeelandia Middelb. E7 10 2 2 6 8 28 37 -9 0
6 FC Dauwendaele E4 10 1 1 8 4 18 62 -44 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 SSV'65 E3G 8 6 2 0 20 46 5 41 0
2 ST Volharding/SVD E2 8 3 2 3 11 17 30 -13 0
3 Wolfaartsdijk E2 7 3 1 3 10 32 29 3 0
4 VV Arendskerke E2 7 2 3 2 9 23 22 1 0
5 Luctor'88 E3 8 1 0 7 3 18 50 -32 0

Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kwadendamme E1 10 9 0 1 27 50 19 31 0
2 Luctor'88 E2 10 7 2 1 23 41 20 21 0
3 VV Arendskerke E2 10 5 1 4 16 32 18 14 0
4 Hansweertse B. E1G 10 3 1 6 10 28 38 -10 0
5 Wemeldinge E2 10 2 0 8 6 23 47 -24 0
6 Kloetinge E6 10 1 2 7 5 24 56 -32 0

Najaar 2014

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wolfaartsdijk E2 10 8 1 1 25 57 26 31 0
2 MZC'11 E4 10 8 0 2 24 42 22 20 0
3 VV Arendskerke E2 10 2 3 5 9 27 34 -7 0
4 Kloetinge E4 10 2 3 5 9 32 40 -8 0
5 Kloetinge E7 10 2 3 5 9 21 40 -19 0
6 Kapelle E4 10 2 2 6 8 21 38 -17 0

Voorjaar 2014


Najaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Patrijzen E3 9 9 0 0 27 57 12 45 0
2 VV Arendskerke E2 10 8 0 2 24 60 28 32 0
3 Hoek E2 10 5 0 5 15 41 43 -2 0
4 Terneuzense Boys E4G 9 4 0 5 12 42 40 2 0
5 SJO Lebo/SVN E2 10 2 0 8 6 33 42 -9 0
6 Terneuzen E7 10 1 0 9 3 9 77 -68 0

Voorjaar 2013

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kapelle E2 10 8 0 2 24 54 14 40 0
2 Kloetinge E4 10 7 1 2 22 34 19 15 0
3 VV Arendskerke E2 10 4 2 4 14 31 26 5 0
4 Rillandia E1 10 4 1 5 13 18 51 -33 0
5 SSV'65 E1 10 3 1 6 10 14 20 -6 0
6 Kruiningen E1 10 1 1 8 4 17 38 -21 0

Najaar 2012

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke E2 9 9 0 0 27 36 13 23 0
2 Kapelle E2 9 7 0 2 21 58 18 40 0
3 Zeelandia Middelb. E6 9 6 0 3 18 48 24 24 0
4 Walcheren E4 9 2 0 7 6 20 35 -15 0
5 RCS E5 9 2 0 7 6 25 56 -31 0
6 VCK E2 9 1 0 8 3 19 60 -41 0

Voorjaar 2012

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke E2 10 9 0 1 27 84 8 76 0
2 DFS E3 10 9 0 1 27 75 20 55 0
3 VCK E3 10 5 1 4 16 47 35 12 0
4 Walcheren E8 10 4 1 5 13 59 52 7 0
5 MZC'11 E6 10 1 0 9 3 9 80 -71 0
6 Zeelandia Middelb. E13 10 1 0 9 3 16 95 -79 0

Najaar 2011

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Bruse Boys E3G 10 7 0 3 21 46 26 20 0
2 Kloetinge E9 10 6 1 3 19 41 19 22 0
3 VV Arendskerke E2 10 6 0 4 18 42 25 17 0
4 MZC'11 E5 10 5 2 3 17 49 25 24 0
5 Kapelle E6 10 4 1 5 13 35 25 10 0
6 MZC'11 E6 10 0 0 10 0 7 100 -93 0

Voorjaar 2011

# Team-4e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Heinkenszand E2 10 9 0 1 27 71 20 0
2 Rillandia E1 10 8 0 2 24 64 20 0
3 Kloetinge E5 10 7 0 3 21 62 22 0
4 SSV'65 E2 10 3 0 7 9 31 56 0
5 VV Arendskerke E2 10 2 0 8 6 20 67 0
6 Luctor'88 E2 10 1 0 9 3 18 81 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke E2 7 7 0 0 21 48 10 0
2 Zeelandia Middelb. E6 6 3 1 2 10 26 26 0
3 Walcheren E5 6 2 1 3 7 24 29 0
4 Kapelle E3 7 1 3 3 6 19 25 0
5 SSV'65 E2 6 0 1 5 1 13 40 0
6                  

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Yerseke E3 10 10 0 0 30 61 17 0
2 Walcheren E4 10 5 1 4 16 34 20 0
3 FC Dauwendaele E4 10 4 3 3 15 32 30 0
4 VV Arendskerke E2 10 4 2 4 14 33 35 0
5 Arnemuiden E3 10 2 3 5 9 19 26 0
6 Kloetinge E3 10 0 1 9 1 16 67 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 SSV'65 E2 10 9 1 0 28 52 16 0
2 VV Arendskerke E2 9 6 1 2 19 54 32 0
3 Kapelle E4 9 5 1 3 16 41 35 0
4 Luctor'88 E2 9 2 1 6 7 25 39 0
5 Hoedekenskerke E1 8 2 0 6 6 18 42 0
6 Kloetinge E4 9 1 0 8 3 23 49 0
Voorjaar 2013

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge E5 9 8 0 1 24 72 17 55 0
2 SSV'65 E4 9 4 2 3 14 28 34 -6 0
3 VV Arendskerke E3 9 4 1 4 13 38 39 -1 0
4 Kwadendamme E2 9 4 0 5 12 38 47 -9 0
5 Kapelle E4 9 3 2 4 11 27 41 -14 0
6 ST SVD/Volharding E2 9 1 1 7 4 22 47 -25 0

Najaar 2012

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge E5 9 8 0 1 24 72 17 55 0
2 SSV'65 E4 9 4 2 3 14 28 34 -6 0
3 VV Arendskerke E3 9 4 1 4 13 38 39 -1 0
4 Kwadendamme E2 9 4 0 5 12 38 47 -9 0
5 Kapelle E4 9 3 2 4 11 27 41 -14 0
6 ST SVD/Volharding E2 9 1 1 7 4 22 47 -25 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Wemeldinge E2 8 7 0 1 21 77 25 0
2 Luctor'88 E3 8 5 1 2 16 35 19 0
3 VV Arendskerke E3 8 4 0 4 12 34 45 0
4 Zeelandia Middelb. E11 8 3 1 4 10 27 37 0
5 RCS E9 8 3 1 4 10 25 41 0
6 Hansweertse B. E2 8 0 1 7 1 15 46 0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Kloetinge E5 10 8 2 0 26 44 16 0
2 VV Arendskerke E3 10 7 1 2 22 38 21 0
3 Zeelandia Middelb. E4 10 5 3 2 18 43 21 0
4 Oostkapelle E2 10 3 2 5 11 26 30 0
5 RCS E4 10 3 0 7 9 22 34 0
6 Luctor'88 E4 10 0 0 10 0 14 65 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke E3 8 8 0 0 24 51 13 0
2 Kloetinge E5 9 7 0 2 21 68 15 0
3 Patrijzen E2 10 6 0 4 18 50 31 0
4 Heinkenszand E2 10 4 0 6 12 33 46 0
5 Apollo'69 E2 10 1 1 8 4 22 70 0
6 Jong Ambon E1 7 0 1 6 1 8 57 0
Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke E4 10 8 1 1 25 51 17 0
2 Kruiningen E2 10 8 0 2 24 59 14 0
3 Arnemuiden E4 10 6 0 4 18 50 20 0
4 Yerseke E4 10 4 1 5 13 28 42 0
5 Zeelandia Middelb. E9 10 3 0 7 9 51 63 0
6 Kapelle E6 10 0 0 10 0 14 97 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Kloetinge E3 7 7 0 0 21 60 17 0
2 Luctor'88 E4 7 5 1 1 16 60 26 0
3 VV Arendskerke E4 7 3 0 4 9 36 42 0
4 Kruiningen E2 6 1 1 4 4 29 33 0
5 Hoedekenskerke E2 7 0 0 7 0 11 78 0
Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge F4 10 8 1 1 25 47 19 28 0
2 VCK F1 10 7 0 3 21 43 16 27 0
3 Krabbendijke F1 10 5 1 4 16 30 16 14 0
4 VV Arendskerke F1 10 5 1 4 16 38 38 0 0
5 Kwadendamme F1G 10 3 1 6 10 20 39 -19 0
6 Arnemuiden F3G 10 0 0 10 0 6 56 -50 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kruiningen F1 8 7 0 1 21 48 14 34 0
2 Wemeldinge F1 8 6 0 2 18 39 13 26 0
3 VV Arendskerke F1 8 3 0 5 9 30 37 -7 0
4 Krabbendijke F1 8 3 0 5 9 11 34 -23 0
5 Apollo'69 F1 8 1 0 7 3 8 38 -30 0

Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Krabbendijke F1 10 9 1 0 28 51 8 43 0
2 Yerseke F1 10 7 2 1 23 57 17 40 0
3 Apollo'69 F1 10 4 1 5 13 33 33 0 0
4 Bruse Boys F1 10 4 1 5 13 24 46 -22 0
5 Kapelle F1 10 1 2 7 5 24 53 -29 0
6 VV Arendskerke F1 10 1 1 8 4 11 43 -32 0

Najaar 2014

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke F1 10 8 2 0 26 33 12 21 0
2 Apollo'69 F1 10 7 1 2 22 40 19 21 0
3 Arnemuiden F2 10 5 1 4 16 27 23 4 0
4 ST SVD/Volhardiing F1 10 4 0 6 12 13 19 -6 0
5 Kloetinge F4 10 2 1 7 7 13 31 -18 0
6 Wolfaartsdijk F1 10 1 1 8 4 14 36 -22 0

Voorjaar 2014


Najaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge F3 10 9 0 1 27 48 8 40 0
2 Wolfaartsdijk F1 10 7 1 2 22 56 21 35 0
3 SJO Lebo/SVN F1 10 6 1 3 19 41 28 13 0
4 Goes F1 10 3 0 7 9 20 37 -17 0
5 SSV'65 F1 10 3 0 7 9 16 41 -25 0
6 VV Arendskerke F1 10 1 0 9 3 9 55 -46 0

Voorjaar 2013

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 GPC Vlissingen F1 10 8 0 2 24 32 9 23 0
2 Zeelandia Middelb. F2 10 7 1 2 22 27 14 13 0
3 MZC'11 F1 10 6 1 3 19 26 19 7 0
4 Yerseke F1 10 3 2 5 11 23 27 -4 0
5 ST Nieuwdorp/Lewedorpse Boys F1 10 2 1 7 7 20 33 -13 0
6 VV Arendskerke F1 10 0 3 7 3 17 43 -26 0

Najaar 2012

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke F1 9 8 1 0 25 50 14 36 0
2 Wemeldinge F1 9 7 1 1 22 51 17 34 0
3 MZC'11 F2 9 4 1 4 13 38 27 11 0
4 Bevelanders F1G 9 4 0 5 12 44 30 14 0
5 Wolfaartsdijk F1 9 2 1 6 7 25 56 -31 0
6 Bruse Boys F1 9 0 0 9 0 13 77 -64 0

Voorjaar 2012

# Team-3e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke F1 10 6 3 1 21 43 24 19 0
2 SSV'65 F2 10 4 3 3 15 22 17 5 0
3 Walcheren F3 10 4 2 4 14 23 30 -7 0
4 Zeelandia Middelb. F3 10 4 1 5 13 20 34 -14 0
5 FC Dauwendaele F2 10 3 2 5 11 26 29 -3 0
6 Kloetinge F4 10 2 3 5 9 20 20 0 0

Najaar 2011

# Team-2e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wolfaartsdijk F1 10 9 0 1 27 56 16 40 0
2 Nieuwland F1G 10 8 0 2 24 59 18 41 0
3 VV Arendskerke F1 10 4 1 5 13 39 48 -9 0
4 Volharding/SVD F1 10 3 3 4 12 26 30 -4 0
5 Kruiningen F1 10 1 2 7 5 12 40 -28 0
6 Lewedorpse Boys F1 10 1 2 7 5 23 63 -40 0

Voorjaar 2011

# Team-2e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Walcheren F3 10 8 1 1 25 41 13 0
2 Wemeldinge F1 10 7 2 1 23 32 7 0
3 VV Arendskerke F1 10 6 0 4 18 52 37 0
4 Kruiningen F1 10 3 1 6 10 30 35 0
5 Volharding/SVD F1 10 2 1 7 7 19 48 0
6 Wolfaartsdijk F1 10 1 1 8 4 13 47 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Heinkenszand F1 9 9 0 0 27 70 4 0
2 Wemeldinge F1 8 5 1 2 16 31 17 0
3 VV Arendskerke F1 7 4 1 2 13 28 23 0
4 Lewedorpse Boys F1 9 2 0 7 6 17 46 0
5 SSV'65 F1 6 1 1 4 4 8 30 0
6 Serooskerke F1 7 0 1 6 1 8 42 0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Wemeldinge F1 8 7 0 1 21 47 12 0
2 Nieuwland F1 8 6 0 2 18 36 9 0
3 VV Arendskerke F1 8 4 0 4 12 21 23 0
4 Vlissingen F1 8 2 1 5 7 9 24 0
5 Kwadendamme F1 8 0 1 7 1 7 52 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Heinkenszand F1 10 10 0 0 30 86 13 0
2 Patrijzen F1 10 6 1 3 19 55 37 0
3 Nieuwdorp F1 9 5 0 4 15 30 45 0
4 VV Arendskerke F1 10 3 1 6 10 33 45 0
5 SSV'65 F1 9 3 0 6 9 26 44 0
6 Apollo'69 F1 10 1 0 9 3 27 73 0
Voorjaar 2016

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Krabbendijke F4 10 9 0 1 27 77 7 70 0
2 SSV'65 F3 10 8 1 1 25 59 14 45 0
3 VV Arendskerke F2 10 5 0 5 15 34 26 8 0
4 Zeelandia Middelburg F10M 10 4 1 5 13 45 40 5 0
5 Duiveland F2 10 2 0 8 6 12 69 -57 0
6 Kruiningen F3 10 1 0 9 3 6 77 -71 0

Najaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kapelle F6 8 5 2 1 17 40 15 25 0
2 Zeelandia Middelburg F9M 8 5 1 2 16 28 8 20 0
3 Krabbendijke F3 8 5 1 2 16 23 11 12 0
4 SSV'65 F3 8 3 0 5 9 19 37 -18 0
5 VV Arendskerke F2 8 0 0 8 0 5 44 -39 0

Voorjaar 2015

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge F5 12 10 1 1 31 55 15 40 0
2 Krabbendijke F2 12 9 0 3 27 62 24 38 0
3 Kloetinge F7 12 7 0 5 21 50 36 14 0
4 Kruiningen F1 12 6 1 5 19 45 26 19 0
5 Heinkenszand F1 12 5 2 5 17 35 32 3 0
6 VV Arendskerke F2 12 2 0 10 6 28 48 -20 0
7 SJO Lebo/SVN F2 12 1 0 11 3 17 111 -94 0

Najaar 2014

[an error occurred while processing this directive]
Voorjaar 2014


Najaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Luctor'88 F3 9 8 1 0 25 68 12 56 0
2 Kloetinge F7 9 7 1 1 22 41 10 31 0
3 Patrijzen F3M 10 5 2 3 17 63 26 37 0
4 Krabbendijke F3 10 3 1 6 10 15 41 -26 0
5 VV Arendskerke F2 10 2 1 7 7 29 37 -8 0
6 MZC'11 F4 10 1 0 9 3 5 95 -90 0

Voorjaar 2013

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Yerseke F3 8 7 1 0 22 44 8 36 0
2 Rillandia F2 8 3 2 3 11 28 23 5 0
3 VV Arendskerke F2 8 3 2 3 11 22 32 -10 0
4 ST Nieuwdorp/Lewedorpse Boys F3 8 1 4 3 7 16 28 -12 0
5 Patrijzen F3 8 1 1 6 4 15 34 -19 0

Voorjaar 2012

# Team-4e klasse GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wemeldinge F4 8 7 0 1 21 35 11 24 0
2 VV Arendskerke F2 8 6 0 2 18 32 12 20 0
3 Yerseke F4 8 3 0 5 9 21 27 -6 0
4 Kloetinge F12 8 2 1 5 7 20 36 -16 0
5 Kruiningen F2 8 1 1 6 4 14 36 -22 0

Voorjaar 2011

# Team-4e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Bruse Boys F3 10 9 1 0 28 55 19 0
2 VV Arendskerke F2 10 7 0 3 21 41 26 0
3 SKNWK F2 10 5 1 4 16 37 37 0
4 Luctor'88 F2 10 3 2 5 11 27 35 0
5 Bruse Boys F2 10 1 3 6 6 17 44 0
6 Brouwershaven F1 10 1 1 8 4 17 33 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Kloetinge F5 8 8 0 0 24 46 1 0
2 VV Arendskerke F2 8 6 0 2 18 42 11 0
3 Patrijzen F3 8 5 0 3 15 30 29 0
4 Zeelandia Middelb. F7 8 3 0 5 9 14 35 0
5 Kruiningen F2 8 2 0 6 6 12 33 0
6 Walcheren F6 8 0 0 8 0 7 42 0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Walcheren F7 10 8 1 1 25 42 17 0
2 VV Arendskerke F2 10 7 1 2 22 54 25 0
3 VCK F3 10 6 0 4 18 53 21 0
4 Lewedorpse Boys F2 10 4 1 5 13 20 28 0
5 Kloetinge F5 10 2 0 8 6 25 49 0
6 Luctor'88 F2 10 1 1 8 4 12 66 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Wemeldinge F2 6 5 1 0 16 38 5 0
2 Kloetinge F4 7 5 1 1 16 44 10 0
3 FC Dauwendaele F2 6 4 0 2 12 32 29 0
4 VCK F3 7 1 0 6 3 10 55 0
5 VV Arendskerke F2 8 1 0 7 3 16 41 0
Voorjaar 2011

# Team-4e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Yerseke F3 10 8 1 1 25 48 12 0
2 SSV'65 F3 10 7 0 3 21 45 34 0
3 VV Arendskerke F3 10 5 1 4 16 38 22 0
4 Zeelandia Middelb. F8 10 5 1 4 16 30 29 0
5 Domburg F2 10 2 0 8 6 23 50 0
6 Walcheren F6 10 1 1 8 4 11 48 0

Najaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke F3 8 8 0 0 24 62 16 0
2 SSV'65 F3 7 5 0 2 15 83 13 0
3 Patrijzen F4 8 4 1 3 13 52 28 0
4 Wemeldinge F3 8 2 2 4 8 16 43 0
5 Zierikzee F3 7 1 1 5 4 4 44 0
6 Bruse Boys F4 8 1 0 7 3 6 79 0

Voorjaar 2010

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Rillandia F2 8 7 0 1 21 58 18 0
2 Arnemuiden F5 8 5 0 3 15 55 25 0
3 VV Arendskerke F3 8 4 0 4 12 45 29 0
4 Wemeldinge F3 8 4 0 4 12 34 31 0
5 Walcheren F11 8 0 0 8 0 3 92 0

Najaar 2009

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Zeelandia Middelb. F9 7 7 0 0 21 82 6 0
2 VV Arendskerke F3 6 4 0 2 12 60 14 0
3 Kloetinge F10 7 4 0 3 12 46 27 0
4 Kapelle F5 7 1 1 5 4 18 74 0
5 Walcheren F9 7 0 1 6 1 9 94 0
Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen



WWW ARENDSKERKE.NL




Laatste nieuws
Wedstrijdverslagen
Agenda

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie